نظر منتشر شده
۹۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470654
فروزنده در گفتگو با الف مطرح کرد:
روحانی به دنبال ایجاد فضای تند سیاسی در مناظره سوم است/ وی عملکرد قابل قبولی ندارد و واقعا فرصت سوزی کرده
بخش سیاسی الف، ۲۰ اردیبهشت ۹۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: بنظر می رسد در مناظره سوم آقای روحانی و جهانگیری به سراغ سؤالات ساختارشکنانه و مباحثی مشابه آنچه که در همدان عنوان شد خواهندرفت

لطف الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گفتگو با خبرنگار سیاسی الف پیرامون مناظره سوم و پایانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: آقای روحانی به لحاظ وعده هایی که داده بودند به خصوص در حوزه اقتصادی تقریبا به عملکردش باخته، خودش هم می داند، بازخورد مردم هم نشان می دهد که از عملکرد آقای روحانی راضی نیستند، مناظره سوم موضوعش اقتصادی است که نامزدها و مجری صدا و سیما باید به آن دقت داشته باشند ولی بنظر می رسد آقای روحانی و جهانگیری به سراغ سؤالات ساختارشکنانه و مباحثی مشابه آنچه که در همدان عنوان شد خواهند رفت اما این مطالب واقعیت ندارد و ادعای واهی است. اما متاسفانه بنظر می رسد بخاطر کسب مقام حاضرند همه چیز نظام را زیر سوال ببرند.

وی در ادامه افزود: فکر می‌کنم آقایان روحانی و جهانگیری به دنبال ایجاد یک فضای تند سیاسی هستند مسیرشان این هست اما انشاالله موفق نخواهند شد.

فروزنده در پاسخ به این پرسش که چه چیز باعث تغییر تاکتیک آقای روحانی در روزهای اخیر شده است گفت: آقای روحانی عملکرد قابل قبولی ندارد و واقعا فرصت سوزی کرده، رقبا هم دارند با استدلال به مردم منتقل می کنند و تمام معیارها و شاخصهای آماری را می دهند. روحانی می‌خواهد به هر قیمتی رئیس جمهور شود اما طبیعی است وقتی کسی کار نکرده باشد، مردم باکسی تعارف ندارند، دوره قبل احساس کردند ایشان می تواند کاری بکند و به روحانی رأی دادند.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به سابقه دبیری آقای روحانی در شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: بنظر من ایشان نباید حرفی بزند که عربستان یا اسرائیل خوشحال بشود اما بنظر می رسد آقای روحانی میخواهد به سیم آخر بزند و حرفهایی بزند ولی امیدواریم که ایشان به این مسئله توجه کنند و در این امتحان بزرگ خودشان را نگه دارند چراکه همه چیز رئیس جمهور شدن نیست.

وی در پایان با تاکید براینکه باید آنچیزی که مصلحت نظام هست مطرح شود و در آخر مردم هستند که انتخاب می کنند اظهار داشت: من تعجب می کنم چرا آقای روحانی اینقدر عصبانی برخورد می کند و موضوعاتی را مطرح می‌کند که مطابق واقعیت نیست، چه کسی به دنبال دیوار کشی خیابان ها بود؟ اگر بحث از عفت در جامعه می شود برای امنیت خانم ها و خانواده ها است تا جلوی ناهنجاری ها گرفته شود، من تعجب می‌کنم از ایشان که یک روحانی هستند و حداقل مسائلی که در لباس روحانیت است را باید رعایت کنند. امیدوارم که ایشان به خط انحراف نیوفتد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۹:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۲:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۵:۰۸
اما متاسفانه بنظر می رسد بخاطر کسب مقام حاضرند همه چیز نظام را زیر سوال ببرند.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا انصافتون کجاست
این قالیباف و رییسی بودن که همه چی رو بردن زیر سوال و ممکلت رو سومالی نشون دادن. گویی همه مردم دربدبختی دارن به سر می برن
انصاف هم خوب چیزیه. اونوقت شما توقع دارید روحانی هیچی نگه بعد عروسی بگیرید درنظر سنجی ها داره افت می کنه؟
امان از قدرت... (4332547) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۷:۱۴
🔻طی روزهای اخير حسن روحانی در جمع حاميانش و نيز در مناظره‌ها، به طور مشخص موضوعات ملی، امنيتی و كلان حكومت و سياست‌های كلی نظام را زير سوال می‌برد؛ موضوعاتی که در قاب كوچک یک انتخابات رياست جمهوری نمی‌گنجد. او در مناظره، به نشان دادن انبار زيرزمينی موشک‌های ايران و نوشتن جمله امام خمينی در مورد محو اسرائيل روی موشک بالستیک آزمايش شده، اعتراض كرد؛ اقدامی كه به كلان حكومت مربوط است و از تصميمات فراجناحی و ملی نيروهای مسلح است و البته ربطی به مناظره و كانديداهای رقيب روحانی و حوزه‌های مسئوليتی آنان ندارد.

🔻او در سخنرانی‌های بعدی به معافيت مالياتی آستان‌های مقدس اهلبيت عليهم السلام در ايران كه با حكم امام و رهبری انجام می‌شود‌، اعتراض می‌كند. تصميمی كه در واقع یک حكم فقهی است و يقيناً حسن روحانی می‌داند با حكم شرعی دو ولی فقيه فقيد و كنونی ايران اين اتفاق افتاده و رقيب انتخاباتی او در اين زمينه فقط مجری احكام ولی فقيه است.
او در سخنانی ديگر پای كشورهای خارجی را به انتخابات ايران باز می‌كند و به رقبايش می‌گويد كه «شما به كشورهای همسايه خيلی كمک كرديد. آنها دلشان می‌خواهد ‌ شما مجدداً برگرديد.»

🔻سخنان خلاف امنيت ملی روحانی به همين جا ختم نمی‌شود؛ او دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ايران را خانه دروغ و اتهام می‌خواند؛ پشت تريبون با توهين به قاضی‌ها و سرداران شعار می‌دهد كه «نه قاضی، نه سردار، دولت قانونمدار». گویی كه قضات و سرداران اين سرزمين چيزى از قانونمداری در عملكردشان نيست. او صريحاً سیستم قضایی جمهوری اسلامی را متهم می‌كند كه 40 سال فقط اعدام و زندان بلد بوده‌اند؛ به ممنوع‌التصويری و خانه‌نشينی سران فتنه اعتراض می‌كند كه تصميمات تامینی شورای عالی امنيت ملی بوده است؛ اهل سنت ايران را خلاف قانون اساسی اقليت می‌نامد و با بيان اخبار نادرست از مخالف‌های خيالی با فرمانداری اهل سنت در ايران، به تحریک مذهبی در سطح كلان كشور دست می‌زند و ...

🔻آيا كسی قرار نيست به حسن روحانی تذكر دهد كه انتخابات برای برهم زدن امنيت ملی نيست؟ كه اگر قرار بر تخريب رقيب هم داريد، اين موضوعات در حوزه مسئوليت رقبايتان هم نيست؟ كه از قضا حضرتعالی به عنوان رئيس‌جمهور مستقر، رئيس شورای عالی امنيت ملی هستيد و اگر رقبايتان هم مرز امنيت ملی را در تبليغات خود رعايت نكردند، شما بايد آرام‌كننده فضا باشيد، نه آنكه بشويد آنی كه بر سر شاخ بود و بن می‌بريد!

🔻روحانی این روزها عصبانی و پریشان است؛ با توجه به نتايج نظرسنجی ها و روند نزولی آرای روحانی كه شتاب گرفته و نيز برخورد شوكه‌كننده كارگران معدن يورت در مقابل حضور حسن روحانی در آنجا، اين عصبانيت قابل درک است. اما قابل درک نيست كه اگر قرار شد ما برنده انتخابات نباشيم، ديگر زير ميز بزنيم و بد و خوب مملكت برايمان مهم نباشد و مصداق آن ضرب المثل بشويم كه ديگی كه برای من نمی‌جوشد... بعد از انتخابات هم ايران اسلامی ما هست و مردمش هستند و قرار نيست با انتخابات همه چيز تمام شود. امروز اگر مقابل اين موضع گيری‌های تهديد امنيت ملی برخوردی نشود، شايد فردا كمی دير باشد. روحانی این روزها به جای رقابت با رقبای انتخاباتی خود، ‌به رقابت با نظام برخاسته است؛ شايد فلسفه و رمز و راز حمايت يكپارچه جريان غرب و ضد انقلاب از کاندیداتوری روحانی در همين نكته نهفته است. (4332977) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۵:۰۱
با همه حرفهاى روحانى موافقم. كاش كمى بيشتر افشا كنه (4333034) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۵۵:۰۹
قاب کوچک ریاست جمهوری؟!!!!

واقعا نظرتان درباره اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و جایگاه رئیس جمهور در این حد است؟ (4333269) (alef-3)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۵۹:۳۸
ازروز اول نزاشتید کار کنه.منتها 8 سال یک نخبه رو گذاشتید هرکاری دوست داره بکنه (4333281) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۲۱:۲۵
سه مورد اول شما کاملاً درسته! ولی حرف های آقای روحانی هم کاملاً درسته (البته گاهی مثل دیوار کشیدن در خیابونا اغراق هم هست، ولی خب فلسفه این اغراق کردن ها مشخصه)! حالا شما می گی این حرفا رو نزنه؟ مردم این مسائل رو خوب می دونن ولی باید مطمئن بشن که مسئولین منتخب اونا هم می دونن ولی کاری از دستشون بر نمیاد ... (4333349) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۴:۵۶:۱۶
منفى (4338358) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۵:۱۷
اونچه که باعث شده روحانی این رویه رو در پیش بگیره رفتار ناشایست برخی نامزدها است. از ابتدای مناظره اول حمله ها و سیاه نمایی ها علیه این دولت شروع شد. برخی شمیر را از رو بسته اند و اعلام کردند برای اتمام این دولت هر کاری میکنند (4333086) (alef-3)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۰۱:۴۶
نخیر گفتند که این دولت به فکر رفع بیکاری و رفع نیازمندها نیست
روحانی اگه رای بیاره دختر وزیرش به واردات ادامه میده و ما وامثال ما باید بریم افغانستان دنبال کار بگردیم (4333291) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۰:۲۰:۴۲
اتفاقا بهترین عملکرد را داشته.اگه شما یادتون نیست ما یادمونه چه اوضاعی رو تحویل گرفت (4335390) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۳:۲۴:۵۳
مثل اینکه بدجور ترسیدند که میگن فضای تند سیاسی خودشون این بازی ناجوانمردانرو شروع کردن تا اینجاهم روحانی خیلی کوتاه اومده تو این چهار سال و مخصوصا این چند روز حالا باید جواب درخور به اینها بده (4336102) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۷:۴۳
آقای رئیس‌جمهور از یک طرف در تبلیغات انتخاباتی خود شعار آزادی سر می‌دهد ولی از سوی دیگر دستور به بستن سایت رقیب خود داده است. مردم به خوبی این تناقض‌ها را تشخیص می‌دهند. (4332552) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۱:۰۲
داداش چیزی که نمیدونی را الکی نگو ! شورای نظارت بر انتخابات این دستورا داده (4332921) (alef-13)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۰۹:۰۶:۱۵
اونوقت شورای نظارت در مورد سایت جدید کارورزی آقای روحانی چیکاره است؟ (4337056) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۲:۱۹
بستن سایت به دستور مقام قضایی هست .درضمن مگر الان آقای قالیباف دولت تشکیل داده که اطلاعات شخصی مردم بیکار رو باید جمع آوری کنه؟این طور باشه هر کسی میتونه کلی اطلاعات از مردم جمع اوری کنه . (4332932) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۲:۳۴
سایت قانونی نیست دیگه
مقام قضایی بسته (4332933) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۳۴:۰۲
فکر کنم شورای عالی فضای مجازی سایت رو فیلتر کرده، این شورا دولتی است... (4333817) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۴:۱۳
آن سایت غیر قانونی و برای خرید رای بود (4333029) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۱:۲۳:۴۱
چه ربطی به آزادی بیان داره! مگه سایت خبری بوده! اگه یک مغازه که کلاه برداری میکنه رو ببندن میشه مخالفت با آزادی بیان؟ (4335614) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۷:۵۶
بعد از انقلاب هیچ دولتی به اندازه دولت 4 درصدی آقای روحانی دست در جیب مردم نکرده است. در این چند سال سوخت و حامل‌های انرژی چندین بار گران شده‌اند ولی یک ریال به مبلغ یارانه اقشار کم درآمد اضافه نشده است. (4332556) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۵:۱۲
زمان احمدی نژاد که بنزین از 80 تومن شد 100 خواب بودی؟
برنج از 1500 شد 10000 خواب بودی؟
ملک و مسکن 8 برابر شد خواب بودی؟
نان 20 برابر شد خواب بودی؟
مزغ 4 برابر شد خواب بودی؟
دلار از 800 رسید به 4000 خواب بودی؟
و.... (4332955) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۵:۴۹
تصحیح می کنم
بنزین از 80 رسید به 1000 (4333037) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۹:۵۷
همین که دلار ثابت مونده،یعنی پول تو جیب فقرا رفته (4333061) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۳۶:۵۸
نه برادر ایشان از یاد برده اند و فکر می کنند که همه اینگونه هستند (4333395) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۴:۴۱
با مدرک سخن بگو و آنچه که به تو دیکته شده است (4333030) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۲۳:۴۰
با این اظهار نظرهای و انتقادهای مغرضانه نمیتوانید منکر محبوبیت اقای روحانی در بین جوانان و مردم ایران بشید................ (4333357) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۰۰:۱۰:۴۸
هی یارانه یارانه نکن خودت دیدی که مجلس چقدر به روحانی فشار اورد که کل یاران را قطع کنه (4336261) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۵۲:۴۱
امان از عشق به قدرت (4332613) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۵۹:۵۳
عشق قدرتها که الان هم قدرت اصلی کشور هستند میخواهند رییس جمهور شوند که قدرتشان کامل شود. سه کاندید که دارن تخریب میکنن (4333284) (alef-3)
 
نصف‌جهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۰۴:۱۹:۰۳
لطفن چندتاازاون فرصتهائی که ایشان سوزانده‌اندراهم نام ببرید.
حتمن فرصت نعمت تحریم یافرصت کاغذپاره‌هایافرصت عدم امکان کشتی راتی وهزاران فرصت دیگررامیفرمائید (4336632) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۵۳:۵۷
یعنی شماها واقعا نگران فرصت سوزی روحانی هستید یا نگران آمدن رای خاکستری ها (4332620) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۳:۰۷
رییسی آرای ملت را میلیونی میلیونی دارد جذب میکند فعلا شما در رؤیای آرای خاکستری باشید ، خواب خوش !!!!!! (4333020) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۱:۲۱
درسته، در ضمن معلوم ميشه كه حرفهاى روحانى حرف دل مردم است و رأى آورى داره كه بعضى ها اينقدر نگران و آشفته شدند (4333070) (alef-3)
 
رسول مشهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۰۴:۲۲
جناب فروزنده بسيار طبيعي است كه وقتي آقاي قاليباف و رييسي بدون در نظر گرفتن خدمات ارزنده اين دولت مانند خاتمه تحريمهاي ناجوانمردانه هسته اي كه شما و دوستان عزيزتان در صدور آنها نقش داشتيد و طي 6 سال مذاكرات بي ثمر آقاي جليلي نتوانستيد گره اي از تحريمها بگشاييد و كاهش تورم 40 درصدي و شكستن ركود منفي 6 درصدي حاصل حكومت 8 ساله شما و دوستان شما فقط و فقط روي نقاط ضعف دولت انگشت گذاشته و فشار ميدهند ايشان هم نقاط ضعف آقاي قاليباف و رييسي را هدف قرار داده و وعده هاي پوچ آنها را نقد كند.
وقتي آقاي قاليباف با رفتار آقاي احمدي نژاد وارد گود شده و از روز اول شروع به هتاكي بدولت نموده و جامعه را به 4 درصد و 96 درصد تقسيم ميكند و با كمال خونسردي خودش را جزو 96 درصد و روحاني را جزو 4 درصدي ها اعلام ميكند.رسما بدولت اعلان جنگ ميكند و انتظار دارد طرف دست بسته بنشيند.
از نظر شما رقيب ساكت رقيب خوبي است؟
وقتي آقاي رييسي با اعوان و انصار احمدي نژاد و كتابچه جليلي بدست بميدان آمده و از خود چيزي براي ارائه ندارد و دولت را متهم به كم كاري نموده و دولت را متهم نموده كه از يقه سفيدها ماليات نميگيرد.در حالي كه خودش در راس بزرگترين كارتل اقتصادي مذهبي ايران است و با ميلياردها درآمد ريالي ماليات پرداخت نميكند. (4332661) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۱:۰۶
دقیقا همینه. آقای رئیسی هی میگفت نمیام و به اصرار اومدم و.... بعد همون آدمی که هیچ برنامه ای نداشت، یک شبه برنامه ۴۰۰ صفحه ای پیدا میکنه!! (4332922) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۸:۰۸:۰۳
معلومه که از کجا ساپورت میشه و برای چی اومده (4334592) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۶:۱۸
چهار سال بعد هم اگه کسی اومد و با دست گذاشتن روی یارانه و ...اذیتشون کرد،شاکی نشن (4332968) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۷:۴۸
البته اگر رئيس جمهور بشن ( توجه كنيد نميگم رأى بيارن، ميگم رئيس جمهور بشن). رأى اوردن رئيسى و قاليباف محاله ولى رئيس جمهور شدنشان ممكنه (4333097) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۰۷:۵۳
جناب آقای فروزنده:
1.شما همان کسانی هستید که وقتی احمدنژاد هرچی خواست گفت ازش حمایت کردید ومصلحت نظام براتون مهم نبود.
2.این توصیه ای که به آقای روحانی میکنید که خودشو نگه داره اول این توصیه رو به هم کیشان خودتون بکنید که همه چیز رئیس جمهور شدن نیست.
3.مگه با 4سال دولت آقای روحانی قراره همه کاریهای دولت قبل درست بشه که میفرماید این دولت کاری انجام نداده است حداقل اینکه مردم احساس آرامش میکنند.
4.مگه سخنان آقای روحانی در همدان دروغ بده که بهتون برخورده.
5.جواب همه مخالفان دولت 29اردیبهشت پای صندوق رای همه باهم.
6.الف تا حالا هیچکدوم از نظرات منو منتشر نکردی که جای تعجبم نداره چون خود شما مخالف دولت هستید. (4332681) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۲:۲۵
احمدى نژادى نادم بايد خجالت زده باشه نه طلبكار (4333073) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۲۹:۳۸
اقاى فروزنده براى دو روز قدرت انصاف و وجدانتان را هدر ندهيد انروزها كه ٨٠٠ ميليارد ثروت كشور بر باد ميرفت كجا بوديد . (4333374) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۱۲:۵۱
جناب فروزنده چرا روحانی عملکرد قابل قبولی نداشته؟
اینکه تورم رو سال 92 بالای سی درصد تحویل گرفته الان تک رقمی هست کار کمیه؟
مگر شما سر کار بودین الان حقوق بازنشستگان و کارگران بیشتر از این میزان بود؟
اینکه با وجود تحریم دلار رو تقریبا ثابت نگه داشته کار کمی هست؟
رفع تحریمها بزرگترین لطف روحانی در حق ملت ایران هست.اینکه مجبور نیستی بار رو از کشور ثالث با قیمت گرانتر بخری صرفه جویی نیست؟
سوال من از شماهایی که به حقوقهای نجومی گیر دادین همونهایی که به بیت المال برگشت این هست ما چه قدر چند میلیارد دلار بابت بی تدبیری شما به خاطر تحریمها ضرر کردیم .شماها چه بر سر اقتصاد اوردید که امروز انقدر طلبکارید؟روحانی با نفت چند دلاری کشورداری کرد شما با نفت چند دلاری؟
اینها رو به مردم بگین از این لاک انتقادی و طلبکارانه بیرون بیایید .
به مردم بگین معدن زمستان یورت مال ماست ماهم به کسی پاسخ نباید بدیم اما اگر رییس جمهور با شهامت رفت سر معدن فیلم فریاد کارگران رو تو سایتمون با خوشحالی بگذاریم و بگیم مقصر تمام مشکلات کنونی این دولته.
به مردم بگین بیماران خاص زمان ما دارو نداشتند مردند اما الان با هزینه اندک و بسیار جزیی دارو فراوان هست چون تدبیر دولت بوده الان ما طلبکاریم که دولت کاری نکرده.
به مردم بگین زمان ما راه اهن شیراز افتتاح نمایشی شد هنوز که هنوزه این مسیرریلی به درستی کار نمیکنه.اما الان راه اهن همدان گیلان ارومیه نزدیک افتتاح هست اما ما مدعی هستیم کار عمرانی تو این کشور انجام نمیشه.
به مردم بگین ما شرمنده نیستیم که شما فقیرین چون تمام تقصیر دولت یازدهم هست و تو این سی وهشت سال انقلاب برای شما کاری نکرده. (4332702) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۷:۵۷
بابا اینا میخوان به هر قیمتی به قدرت برسن و راهش اینه که بر طبل فقر بکوبن و حتی یک نکته مثبت از دولت نگن و تخریب کنن (4332986) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۳۲:۴۷
اما به فضل الهى ملت ايران درسى تاريخى به اين بى انصافها خواهند داد و با راى بيشتر از قبل

اين روحانى مظلوم و دولتش را دارند تخريب ميكنند ، و ملت ايران در ٢٩ ارديبهشت درسى بزرگ
به اين مخربهاى داخلى و دشمنان خارجى و ال سعود و امريكا و اسراييل خواهند داد با راى تاريخى شان به روحانى . (4333381) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۷:۴۲
همون كارگر معدن اگر اين كار را با يكى ديگر از اصحاب قدرت از نوع انتصابى كرده بود الان چه سرنوشتى در انتظارش بود؟ (4333051) (alef-3)
 
يوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۵۲:۰۲
"اينكه با وجود تحریم دلار رو تقریبا ثابت نگه داشته کار کمی هست؟"
"رفع تحریمها بزرگترین لطف روحانی در حق ملت ایران هست."

ما نفهميديم تحريم وجود داره يا برداشته شده.... (4333666) (alef-3)
 
يوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۵۴:۴۰
قاليباف تا 1404 (4333681) (alef-3)
 
غ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۱۷:۴۴
سلام فعلا همه نامزدها برای کسب اراء چه اخلاقی وغیر اخلاقی از تلاشی فروگذار نیستند (البته بغیر از آقای هاشمی طباء) لذا دیگر جای گله وگله گذاری نیست البته شروع کننده آقای ریسی بود با نامه ای که به صداو سیما و آقای روحانی داد.بهرحال برای بهبود اصلاح مملکت تندروی جواب نداده و نخواهد داد. همانطوریکه در سیره ائمه معصومین نیز ابتدا مهربانی وتامل و بعد سختگیری وجنگ است و رویکرد امسال آقای روحانی و هاشمی و ...نیز همینطور است . بامید انتخاب بهترین فرد برای ادامه راه (4332723) (alef-13)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۱۸:۵۳
مطمینا انگ نادرست زدن به رقیب از هیچ جناحی پذیرفته نیست اما من متوجه نمیشوم چرا دوستان اصولگرا چرا تا کمی تحت فشار قرار میگیرند به رقیب انگ ضد انقلاب و منحرف میزنند و یا تهدید به چنین انگی میکنند؟؟ (4332726) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۲:۱۷
تمرکز تندروها در تخریب روحانی است
پس چرا میگویند روحانی دارهخ جو را متشنج میکند
آیا انصاف ندارید (4332752) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۰۸:۱۵
اونهایکه جو متشنج میکنن از همون سال 92 شروع کرده بودن به تخریب و ایجاد تشنج و از بین بردن آرامش جامعه که تازه روحانی کارا شروع کرده بود تا الان. از ابتدا این دولت با بهانه های مختلف و بی انصافی و با بالا بردن غیر منطقی سطح انتظارات مردم برای چنین روزی سرمایه گذاری کرده بودند تا بگن روحانی اصلا هیچ کاری نکرد تازه کشور را به عقب برد فلان و فلان (4333312) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۲:۵۰
روحانی نفر اول انتخاباتت است
هر کاری بکنید او برنده است (4332753) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۲۹:۲۵
روحانی تمام شد. (4333160) (alef-3)
 
مازندرانی
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۵۶:۵۹
با روحانی تا 1400 (4333468) (alef-3)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۴:۴۲
برخلاف نظر ایشان آنچه در مناظره ها از طرف رقیبان آقای روحانی که خودشان گفته بودند آمده اند به هر قیمتی دولت مستقررای نیاورد اصلا شاخص و آماری مستدل ارایه نکردند بلکه با عوامفریبی وشعار کارشان را دنبال کردند......مثلا در متینگ هاشان میپرسند مردم آیا دولت کاری کرده؟شما جواب دهید....این شد ارایه آمار!!!!!! صادقانه به مردم بگویند شاخص های اقتصادی چه بوده وبه چه تبدیل شده .آنهم در شرایط تحریم (4332765) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۸:۰۴
روحاني فرصت طلبان را سوزاند و فرصتي به كاسبان تحريم و دشمني با جهان نداد ! (4332788) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۹:۳۰
آقای فروزنده ما به عقب بر نمیگردیم (4332800) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۶:۵۹
ما هم به عقب برنمی گردیم ، ولی عقب ماندگان را جا می گذاریم و با تغییر مسیر را عوض میکنیم ، فصل جدیدی را با رییسی آغاز می کنیم. (4332974) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۳:۱۷
مسیر را روی نقشه نگاه کن جاده خاکی نری (4333079) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۷:۴۵
شما احتیاج نداره به عقب برگردید دولت گذشته امتحان خود را داده اید (4333096) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۳۵:۱۸
رييسي بازگشت به عقب خواهد بود ما حتما به روحانى را ميدهيم ، يك مومن دوبار گزيده نميشود . (4333391) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۵:۴۶
قالیباف و رئیسی هر دو ورژن دوم احمدی نژاد هستند اگر میخواهید در فقر بیشتر فرو روید به اینها رای دهید (4333091) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۴:۵۰
استدلال ؟؟ اقایان رئیسی و قالیباف عملکردشان در سازمان خودشان مشخص است. تمام انهایی که به این دو نفر رای می دهند بیراهه می روند و مطمنا پشیمانی این دوره قابل بازگشت نیست (4332883) (alef-13)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۹:۵۶:۱۸
باشه اما عملکرد روحانی هم خوب نبود ، تازه این ۴ سال اول و تجربه نشون داده دولت ها ۴ سال دومشون شل میگیرن.

مطمئن باش یه رئیس جمهور چهارساله جدید از چهار سال دوم روحانی حتما بهتره. (4335272) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۵:۲۰
روحانی تا 1400 (4332885) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۳۰:۲۴
با روحانی تا 96 هم زیادی بود. خداحافظ روحانی (4333162) (alef-3)
 
سرلک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۵:۴۴
فضای تند سیاسی؟! چطور آقایان هر جور دلشون میخواد،با دروغ و تهمت به دولت و عملکردش میتازن؟ حالا که روحانی عملکرد و برنامه های اونارو به نقد میکشت،میشه فضای تند سیاسی! (4332887) (alef-13)
 
فرهاد
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۸:۲۵
شک ندارم حرف بی مورد زده شد,اخه کدوم فرصتو سوزوند..اقای فروزنده لطفا شما هم به روحانی رای بدید که از بقیه اصلح تره و دنبال جناه بازی نباشد. (4332906) (alef-13)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۱:۱۵
ناراحتی نداره منظور آقای روحانی از اینکه بعضی ها میخواهند در خیابان دیوار بکشند دوستان خودشون هست امثال آقای نجفی که دستور داد در دانشگاه ها بین دختر و پسر پرده بکشند که البته با اعتراض رهبر که از سمت امام مسئول شده بودن که این مسئله رو لغو کنند روبرو شد تا آقای ناطق که اصلاح طلب ها سال 76 به ایشون میگفتن طالبان که میخواهد دیوار بکشد در خیابان پس حرفهای آقای روحانی بیشتر گل به خودی و می توان گفت این دفعه چاقو دسته خودش رو برید (4332924) (alef-13)
 
دانشجوی سه ستاره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۱۹:۱۵
خودت باور نمی کنی حرفتو که ما باور کنیم. (4333772) (alef-3)
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۵:۰۲
حجم آتش مخالفین دولت زیاد و ناجوانمردانه است.
خدا کمک میکند و روحانی رای میاورد. انشاالله (4332952) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۴۰:۴۸
خدا بوسیله مردم کمک می کند تا این روحانی بزرگوار دوباره رییس جمهور شود (4333412) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۴۱:۳۴
صدا و سیما تمام قد از اصول گرایان طرفداری میکند و این به ضرر آنها تمام خواهد شد (4333417) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۶:۱۸
آخه ايشان با همكاراي قبليشون هزاران فرصت براي كشور ايجاد كرده بودند. (4333040) (alef-3)
 
حقیقت جو
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۹:۵۴
اگر روحانی فقط باعث کم شدن تورم هم شده باشد
ارزش رای مجدد را دارد
فراموش نکنید با روند تورمی دولت شما گوشت الان کیلویی 96 هزار تومان یود
اگر 60 هزار تومان ارزانتر است از صدقه سر دولت روحانی است (4333060) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۹:۲۱
حرف های روحانی درست است
خودش چطور آدمی است؟
یا چرا این حرف ها را می گوید؟
نمی دانم و مهم نیست
ولی همه حرف هایش درست است
حقیقت تلخ است ما برای بیان حقیقت های تلخ
به ایشان رای می دهیم (4333103) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۴۷:۱۱
با روحانی و جهانگیری و ظریف و هاشمی و زنگنه تا سال 1400 (4333236) (alef-3)
 
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۰۶:۴۴
فقط راه امید روحانی (4333307) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۳۰:۰۴
یکی به من بگه اگه عملکرد روحانی قابل قبول نیست ! عملکرد محمود جان شما قابل قبول بود؟ انگار ان 8 سال ما بودیم که کشور را ته دره بردیم (4333375) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۱۲:۵۳
بازهم که دلواپس شدید (4333518) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۱۹:۴۹
سال 88 احمي نژاد بدتر از اينها انجام داد ولي كسي چيزي نگفت (4333545) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۲۳:۱۵
فرصت سوزی کرده؟!!!
نکنه فرصت های ایجاد شده توسط احمدی نژاد رو می گی! بابا شماها خیلی باحالید (4333559) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۳۷:۵۶
خداحافظ روحانی
استراتژیک هم که پره کجا می خوای بری (4333606) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۱۴:۴۴
سلام،راي ما روحاني روحاني روحاني و بس. (4333759) (alef-3)
 
ایران
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۲۸:۴۶
مردم به شما نشان خواهند داد که اصولگراها فقط 10 درصد هستند (4333804) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۴۶:۲۲
آقا چه ایرادی داره که بین مردم وحدت ایجاد کنید. همه ی کاندیدها مدیر بودند یا پست دیگری داشتن. بین مردم و خانواده ها اختلاف نندازید (4333880) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۴۷:۳۳
روحاني باي باي (4333886) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۶:۰۸:۵۵
شما که جبهه مردمي انقلاب را مصادره کرده ايد اگر يک جو انصاف داري بگويي که شروع کننده فضاي ملتهب دو مناظره قبلي کي بود؟ (4334044) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۶:۱۰:۳۷
روحانی در مناظره سوم همه چیزو رو کن.تا مردم دوباره بهت رای بدن. (4334064) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۷:۱۰:۰۴
ای بی انصاف ، سال ۹۲ تورم چقدر بود ؟ رشد اقتصادی چقدر بود ؟ درآمد کشور تو جیب چه کسانی می‌رفت ؟ مذاکرات ده ساله هسته ای در چه مرحله‌ای بود؟ گندم و دیگر مایحتاج مردم از کدام کشورها تامین میشد؟ و ....... بی انصاف بی انصاف (4334336) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۸:۴۰:۳۴
این آقای قالیباف بودند که بگم بگم رو شروع کردند و هرعملی را عکس العملیست (4334928) (alef-3)
 
حمید
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۰:۳۳:۱۵
هر چه میخواهید بگویید من یکی که براینکه ان دو نفر رای نیاورند به روحانی رای میدهم . من و فک و فامیلمون (4335431) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۲:۲۰:۳۹
آق لطف الله . شما که در دولت فخیمه احمدی نژاد سمت داشتی دیگه چرا؟ (4335864) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۰۰:۰۶:۳۷
اقایان در جریان باشند هرچه بر علیه هر نامزدی تبلیغات ضد شود در عوض به نفع ان نامزد تمام میشود البته اقای روحانی فرد فهمیده هستند و چه تبلیغات باشد چه نباشد ایشان بین مردم عزیز هستند و دوس داشتنی (4336245) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۰:۵۴:۴۶
تمام کسانی که به قالیباف و مخصوصا رییسی میخوان رای بدن هیچکدام با فکر رای نمیدن و فقط چیزی که تشکیلا ت بهشون میگه انجام میدن وهیچکدام به فکر ابادانی ایران و ایرانی نیستند و از مراکز قدرت دستور میگیرن (4337504) (alef-3)
 
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۳:۲۵:۰۷
در دوره ی همین اقای فروزنده تورم 45درصد بود به ما 5درصد افزایش حقوق سالیانه می داد حا لا ه طلب کارانه حرف می زند. (4338101) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.