نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467298
عکس يادگاري بازيگران سريال خاطره انگيز
برزو ارجمند با انتشار اين عکس در اينستاگرامش نوشت: خاطره بازي قهوه تلخ دلم براي روزهاي کار در قهوه تلخ تنگ ميشه، خدا رحمت کنه رفيق عزيزم عارف لرستاني رو...هنوزم که هنوزه هر روز مردم از من ميپرسن آخر قهوه تلخ چي شد؟ باور کنين که من هم نميدونم چي شد که ناتمام ماند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۱
http://app.akharinkhabar.ir/AndroidOnlineNewsImage.aspx?id=12612705
 
کلمات کلیدی : عارف لرستانی + سینمای ایران
 
مهران رشیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۰۹:۲۳:۲۴
با سلام،
سریال قهوه تلخ، بسیار زیبا و با طنزی ناب ساخته شد، ما شبهای خوبی را در کنار خانواده و در هنگام تماشای این سریال سپری کردیم و سریال قهوه تلخ آغازگر اقبال مردم به سریال های شبکه خانگی بود.
با تمام محاسن سریال قهوه تلخ، پایان ناتمام آن کام مردم را تلخ کرد و موجب ایجاد جو عدم اعتماد در بین مردم نسبت به سریال های شبکه خانگی شد، این سریال آغازگر خوبی بود ولی با این پایان ناتمام و عدم پاسخگویی آقای مدیری به عنوان کارگردان و برادران گلیان به عنوان تهیه کننده و عدم پی گیری نهادهایی که مجوز کار را صادر کردند، مردم اعتمادشان را به این شبکه از دست دادند و این اقدام غیر حرفه ای، سریال های شبکه خانگی را نابود و درآمد سرشاری که از این را می توانست کسب شود را از بین برد و بیکاری بازیگران و دست اندرکاران صنعت فیلم را تشدید کرد و باعث کوچ اجباری بسیاری از بازیگران و فیلمسازان به کشورهای دیگر شد. ببینید که بعد از این سریال، سریال های ساخته شده توسط آقای مدیری اصلاً فروشی نداشت و حتی من و امثال من که از طرفداران طنز زیبای آقای مدیری بودیم تمایلی به تماشای آثار بعدی ایشان نداشتیم و نداریم،
تهیه کنندگان این سریال ناتمام هزینه یک سریال را به اقساط از مردم گرفتند ولی آنرا تمام نکردند و باید پول مردم را بازگردانند، چون کسی بابت کارناتمام پولی نخواهد داد، آقایان تهیه کننده خاطرتان باشد که مردم از شما راضی نیستند و حلالیتی در کار نیست. (4302135) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.