نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497592
عضو شورای شهر: توان جمع‌کردن پارکبانان را نداریم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
عضو شورای شهر تهران گفت: براساس اعلام پلیس راهور فعالیت پارکبان‌ها غیرقانونی بوده و مردم نباید به پارکبان‌ها پول پرداخت کنند.

به گزارش ایلنا، اقبال شاکری در سیصدوشصت و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برنامه رسیدگی به پارکینگ‌های عمومی در سطح شهر مغفول مانده است، گفت: حدود 100 هزار پارکینگ حاشیه‌ای در شهر تهران شناسایی شده که از 15 هزار از این تعداد قرار است تحت پوشش کنترل مکانیزه قرار گیرند. از این تعداد تاکنون 3هزار پارکینگ تحت پوشش قرار گرفته و قرارداد 12 هزار پارکینگ باقی مانده بسته شده است.

او ادامه داد: اما در حال حاضر این پارکینگ‌های حاشیه‌ای تبدیل به پارکینگ اختصاصی برای برخی ادارات و کسبه شده است و پارکبان‌ها به صورت غیرقانونی در حال فعالیت هستند. این در حالی است که براساس اعلام پلیس راهور فعالیت پارکبان‌ها غیرقانونی است.

این عضو شورای شهر با تاکید بر اینکه مردم نباید به پارکبان‌ها پول دهند گفت: دو سال از موعد قرارداد پارکبان‌ها گذشته است اما پلیس راهور و معاونت حمل و نقل شهرداری توان جمع کردن آنها را ندارند.

او ادامه داد: در حال حاضر هزینه پارکینگ‌ها در کشور ما بسیار نازل است و غیرقابل مقایسه با کشورهای خارجی نیست، در حالی که با افزایش تعرفه می‌توان انگیزه را برای جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در پارکینگ‌های عمومی بالا برد.
 
کلمات کلیدی : پارکبان+شهرداری+ پلیس راهور+ اخاذی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۲:۱۳:۵۹
مگه پشتشون به کجا گرمه که نميتونيد جمعشون کنيد؟ (4498488) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۲:۲۷:۴۸
چند روز قبل و در خیابان دربند، قبل از میدان قصد پارک کردن خودرو داشتم که شخصی با ادعای پارکبان نودن درخواست 5 هزار تومان پول کرد. براساس اعلام رسانه ها پول رو پرداخت نکردم. بعد از 2 ساعت برگشتم و متوجه خط اندازی روی بدنه خودرو شدم. به کلانتری رفتم و خواستم شکایت کنم که با توجه به لحن خشک مامور پلیس و پیش بینی ایشون از بی نتیجه بودن شکایت منصرف شدم. (4498517) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۲:۳۷:۱۸
شما توان چی رو دارید؟ اونو بگید بدونیم. (4498532) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۶:۵۶:۰۱
ببخشید این پولی که به پارکبان می دیم و اونم قبض می ده میره تو جیب کی؟!!! (4499058) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۲:۱۳:۱۹
نه توان مدیریت حضور خانواده ها در استادیومها رو داریم نه مدیریت پارکبانها رو ، فقط توان مدیریت جهانی داریم (4549639) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.