توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464796
سیمان نباید گران شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
معاون معدنی وزیر صنعت با بیان اینکه نباید افزایش قیمتی در مورد سیمان اتفاق بیفتد، گفت: در این زمینه گزارشی به ما ارائه نشده و نباید تغییری در قیمت سیمان صورت گیرد.

به گزارش فارس، جعفر سرقینی در یک نشست خبری در واکنش به صدور مصوبه افزایش 15 درصدی قیمت سیمان از سوی انجمن تولیدکنندگان سیمان، اظهار داشت: به ما گزارشی نداده‌اند و نباید افزایش قیمتی در مورد این محصول صورت گیرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 83 میلیون تن ظرفیت تولید سیمان در کشور وجود دارد و که بالاتر از میزان مصرف است و بین تولیدکنندگان رقابت منفی شکل گرفته است.

به گزارش فارس، اخیراً قیمت سیمان در کشور 15 درصد نسبت به قیمت مصوب قبلی(سال 93) افزایش یافت که به گفته شیخان دبیر انجمن سیمان، این افزایش قیمت با هماهنگی دولت است.

شیخان به فارس گفته بود: قیمت سیمان در مقایسه با قیمت شهریور 95 که بر مبنای هزینه حمل تعیین شده بود، 4 تا 5 درصد افزایش داشته است. 

وی در پاسخ به این سؤال که قیمت‌های فعلی نسبت به نرخ مصوب سال 93 چه میزان افزایش یافته است؟ گفته بود: نسبت به آن زمان، افزایش 15 درصدی را داریم.
 
کلمات کلیدی : صنعت سیمان + تولید سیمان + قیمت سیمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.