توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457145
کدام ورزشکاران برای عالم سیاست نقشه کشیده‌اند؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
تعدادی از ورزشکاران هم برای حضور در شوراهای شهر و روستا کاندیدا شده‌اند.
 
به گزارش خبرآنلاین؛ مدتی است که ورزشکاران برای حضور در شوراهای شهر و روستا اعلام آمادگی کردند و حتی بعضی از آنها هم در چند سال گذشته وارد عالم سیاست شدند. حضور ورزشکاران در عالم سیاست موضوع تازه ای نیست و می توان از حضور امامعلی حبیبی، کشتی گیر کهنه کار مازندرانی در مجلس نام برد. رسول و امیر خادم هم پس از به پایان رسیدن دوران ورزشی خود کاندیدای مجلس شورای اسلامی شدند و توانستند وارد عرصه سیاست شوند. اما در سال های اخیر ورزشکاران حضور گسترده ای در انتخابات شوراهای شهر و روستا داشتند. حضور سیاست مداران در ارکان ورزشی و پست های ورزشی از یک سو و حضور ورزشکاران در مسئولیت های مدیریتی و سیاسی در فضای عمومی کشور ما باب شده است به صورتی که حضور امثال رویانیان - که به قولی حتی یک عکس هم با شورت ورزشی ندارد- در راس تیم پر خرج پرسپولیس و یا حضور 4 نفر از ورزشکاران در شورای شهر پایتخت نماد اصلی این موضوع است.
جدا از اینکه عملکرد سیاسیون در عالم ورزش چگونه است عملکرد عجیب و غریب ورزشکاران در عالم سیاست در این چند سال و مخصوصا در انتخاب رئیس شورای شهر و شهر حاشیه ساز بود. حال این روزها ثبت نام برای انتخابات شوراهای شهر و روستا داغ است و ورزشکاران زیادی برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرده اند. در جدول زیر نگاهی می اندازیم به ورزشکارانی که برای انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند:
 
 
نام و نام خانوادگی سمت سن تحصیلات حوزه انتخاباتی
محمدرضا فغانی داور بین المللی 39 سال آموزگار تهران
محسن ترکی داور بازنشسته 44 سال معلم تربیت بدنی مشهد
مسعود مرادی داور بازنشسته 52 سال کارشناس مخابرات کرج
هدایت ممبینی داور بازنشسته 47 سال کارشناس تربیت بدنی اهواز
حسین رضازاده وزنه بردار 38 سال تربیت بدنی تهران
علیرضا دبیر کشتی گیر 40 سال مدیریت تهران
هادی ساعی تکواندو 41 سال تربیت بدنی تهران
عباس جدیدی کشتی گیر 48 سال حقوق قضایی تهران
سعید دقیقی فوتبالیست 31 سال ------- مشهد
بهنام طیبی کشتی گیر 42 سال مدیریت قائمشهر
خداداد افشاریان داور بازنشسته 51 سال تربیت بدنی یاسوج
 
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر تهران+انتخابات شوراها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.