نظر منتشر شده
۱۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 267948
جنایت تازه داعش در دیرالزور+ عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۶
جنایتکاران داعش برای شکستن مقاومت مردم دیرالزور در شرق سوریه دست به جنایتی جدید زدند.

به گزارش ابنا، شهر دیرالزور در شرق سوریه از سه ماه پیش در محاصره و زیر هجوم سنگین وحوش داعش قرار گرفت و تکفیری‌ها برای تسلیم اجباری نیروهای ارتش سوریه، راه شهر دیرالزور به دمشق را که این شهر را به استان‌های دیگر سوریه متصل می‌کند، مسدود کردند. این گروه تروریستی که با مقاومت اهالی دیرالزور در برابر محاصره مواجه شده برای ایجاد رعب و وحشت در میان مردم این منطقه اقدام به اعدام کردن سه تن از مردم مناطق اطراف این منطقه کرد.

داعش با انتشار فیلمی هولناک از اعدام سه تن از اهالی دیرالزور به مردم این منطقه هشدار داد که هرچه سریع‌تر به داعش و مناطق تحت سیطره این گروه تروریستی بپیوندند. در این فیلم ۷ دقیقه‌ای سه شهروند سوری که به دست و پای آنها غل و زنجیر بسته شده به ترتیب از زندان بیرون آورده شده و مورد بازجویی قرار می‌گیرند.

فرد اول خود را "هوار حسین الجابر” متولد سال ۱۹۷۰ و ساکن روستای عیاش دیرالزور معرفی کرده و اظهار کرد: مدتی پیش با یکی از نیروهای امنیتی سوریه به نام "ابویوسف” آشنا شدم و پس از گفتگوهای متعدد با وی طرح ایجاد کمیته‌های مردمی در روستاهای دیرالزور را بررسی کردیم. وی افزود: من مسئول جذب نیرو برای تشکیل کمیته بودم و پس از مدتی فعالیت و جذب دهها نفر توسط نیروهای داعش شناسایی و دستگیر شدم.

در ادامه این فیلم دو مرد دیگر که داعش اتهام همکاری و دادن اطلاعات به نیروهای ارتش سوریه را به آنها نسبت داده است مورد بازجویی قرار گرفتند. این دو نفر نیز خود را "محمد اسماعیل محمد” متولد سال ۱۹۷۹ از اهالی منطقه حی الصالحیه و "اسامه محیسن السرحان” متولد سال ۱۹۷۷ اهل منطقه جدید بکاره معرفی کردند.

پس از بازجویی از این سه نفر یکی از عناصر داعش خطاب به اهالی الخیر (داعش استان دیرالزور را ولایت الخیر نامیده است) گفت: به اهل سنتی که در منطقه تحت سیطره دولت سوریه هستند می‌گوییم که واجب است تا از آنجا مهاجرت کنند و به دولت اسلامی بیایند. وی سوری‌های طرفدار نظام سوریه را مشرک نامید و افزود: هرکس بین مشرکین باشد و امکان مهاجرت داشته باشد ولی این کار را نکند ظالم است و ریختن خونش واجب است.

تروریست داعشی به نظامیان اهل سنت که به دولت سوریه خدمت می‌کنند نیز هشدار داد: این آخرین هشدار دولت اسلامی به شما و ساکنان منطقه الجوره و القصور است، بیایید و توبه کنید و اگر این کار را نکنید ذبح کردنتان واجب است. در ادامه این فیلم تروریست‌های داعش سه شهروند سوری را سوار سه خودرو کرده و پس از انتقال به یکی از مناطق اطراف دیرالزور سر آنها را از بدن جدا کردند. جلاد داعش برای گردن زدن این افراد از یک شمشیر بزرگ و سنگین استفاده کرد. سنگینی این شمشیر به حدی بود که جلاد داعش به سختی آن را جابجا می‌کرد.

۴۰۰ هزار نفر در دیرالزور زندگی می‌کنند که بسیاری از آنان از کمبود مواد غذایی و دارویی رنج می‌برند. اخیراً نیروهای ارتش سوریه با همکاری نیروهای عشایر دیرالزور عملیات نظامی را شروع کردند تا محاصره این شهر به دست گروه تروریستی داعش را بشکنند.

ارتش سوریه در این عملیات سعی دارد تا راه دیرالزور ـ تدمر ـ دمشق را بازگشایی کند تا مواد غذایی بدون هیچ مشکلی وارد شهر دیرالزور شود. 
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
(تصاویر) جنایت تازه داعش در
 
 
 
 
کلمات کلیدی : دیرالزور ، داعش ، سوریه
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۱:۴۳:۴۴
خدالعنتشان کنه.برای نابودی داعش دعا کنیم. (2837927) (alef-3)
 
بهزاد
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۰۱:۳۴
در جواب باید گفت از وهابی پست تر باز خودش که آبرود اسلام دین رحمت را برده اند (2837980) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۳:۲۵:۵۶
من هر چی فکر می کنم اونایی که سگها رو با اون وضع فجیع کشتن ، از این ها پست تر نباشن ، خیلی هم فرقی نمی کنن (2838229) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۸:۴۸:۵۹
جنگِ دیگه، طرفین سعی دارن پیروز بشن و به هر روشی دست می زنن (2839036) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۰۶:۰۸
خدا لعنتشون کنه و هر چه سریعتر به جزای اعمالشون برسن (2837994) (alef-3)
 
علی عسک
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۰۶:۱۰
خدایا منجی ات را هرچه زودتر بفرست تا از شر این خناسان بشر راحت شود (2837995) (alef-3)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۰۸:۳۶
لعنت الله علی قوم الظالمین. (2838002) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۱۵:۵۷
لعنت بر بانی این جنایتکاران (2838026) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۳۷:۵۰
فکر کنم شمشیر گداخته شده (2838108) (alef-3)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۵۴:۳۱
رفقا تاحالا برام حل نشده که چرا قربانیان هیچ تقلایی برادفاع نمیکنند خیلی راحت چهاردست وپا آماده شده تاگردنش وبزنند؟؟؟؟؟؟؟؟ (2838157) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۴:۳۸:۰۵
به اون ماشینی که توی تصاویر هست دقت کنید. از کجا آوردن اینها (2838444) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۵:۰۶:۴۹
باز برید پولتونو تو کشورای عربی خرج کنید باز برید حج ... با این وضعی که پیش اوردن رفتن به حج واجبم حرامه مطلقه (2838493) (alef-3)
 
سام
۱۳۹۴-۰۲-۰۶ ۰۷:۴۲:۵۴
عمره که تعطیل شده، حالا اونهایی که برای تعطیل شدن عمره گلو پاره میکردند حالا بیان برای تعطیل شدن سفر به دوبی و آنتالیا هم تلاش کنن، چون ترکیه و امارات هم مستقیم یا غیر مستقیم از این زامبی های انسان نما حمایت میکنن. (2848204) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۰۸:۳۷:۰۳
درود به شرفت (2938886) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۵:۲۹:۱۲
خدایا خودت به داد این مردم بیچاره برس که گرفتار این وحشیها شدند... (2838545) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۶:۰۷:۲۱
مرگ بر توحش و نفرین بر سبوعیت این حیوانات عرب زبان . (2838658) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۲ ۰۰:۰۰:۳۴
وقتی فکر میکنم که این بندگان خدا اون لحظات چه حالی داشتن مخصوصا اون اخری که تا نوبت بهش برسه هزار بار جون داده و مرده.خدایا با تمام مشکلاتی که توی کشورمون هست از فساد و دزدی و.... بازم از اینکه مثل بیشتر خاورمیانه و کشورهای جهان سومی دور و برمون که هیچگونه امنیتی ندارند شاکرتیم. (2839621) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۷ ۱۱:۰۰:۴۷
اشقیای دشت کربلا از ژن همین ها بوده اند (3286356) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.