توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496845
فوت عامل اصلی پرونده مشروبات الکلی مسموم سیرجان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
رئیس کل دادگستری استان کرمان در پاسخ به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان گفت: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آن‌که عامل اصلی این پرونده خود به‌علت مصرف همان مشروبات فوت شده است.

به گزارش ایسنا، «یدالله موحد» صبح امروز 8 مردادماه در جلسه هیئت امناء ستاد دیه نمایندگی استان کرمان اظهار کرد: باید هزینه‌کرد کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اطلاع‌رسانی شود تا موجب جلب اعتماد بیشتر شود.

وی افزود: امسال با مشارکت مردم خیر و نوعدوست استان کرمان، 33 جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار و کمک این خیران برای آزادی زندانیان محکوم مالی که بیش از 2 میلیارد تومان بوده، در طول 16 سال فعالیت ستاد دیه استان بی‌نظیر بود.

موحد تصریح کرد: از این اقدام خداپسندانه مردم استان کرمان به‌ویژه کسانی که با پرداخت بخشی از اموال خود برای رهایی زندانیان گرفتار و بازگشت آن‌ها به آغوش خانواده قدم مثبتی برداشتند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمان اظهار امیدواری کرد این سنت حسنه در سال‌های آینده با قوت و گستردگی بیشتری ادامه یافته و شاهد این باشیم کسی به‌واسطه فقر و نداری وارد زندان‌های استان نشود.

وی در پاسخ به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان یادآور شد: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آن‌که عامل اصلی این پرونده خود به‌علت مصرف همان مشروبات فوت شده است.
 
کلمات کلیدی : فوت + مسمومیت + مشروبات الکلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.