توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498645
رییس مجلس سنا اسپانیا: از گسترش روابط با ایران حمایت می‌کنیم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰
رییس مجلس سنا اسپانیا گفت: روابط ایران و اسپانیا خوب است .
 
در ادامه سفر هیأت های خارجی به کشورمان جهت شرکت در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور دقایقی پیش پییو گارسیا اسکودرو رئیس مجلس سنای اسپانیا وارد تهران شد.
به گزارش ایسنا ، این مقام اسپانیایی که به دعوت مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر کرده است،  در فرودگاه مهرآباد مورد استقبال مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس و همچنین اعضای سفارت اسپانیا در تهران قرار گرفت.

رئیس مجلس سنای اسپانیا در جریان سفر سه روزه خود به تهران با تعدادی از مقامات عالی رتبه ایران  از جمله علی لاریجانی همتای ایرانی خود دیدار و رایزنی می‌کند.

"پییو گارسیا اسکودرو "بعد از ورود به تهران در جمع خبرنگاران گفت :  روابط ایران و اسپانیا خوب است و ما از گسترش این روابط  استقبال  و حمایت می کنیم .

وی با بیان این که از خوب بودن روابط دو کشور خوشحال هستم افزود : اسپانیا از گسترس روابط دو کشور حمایت  می‌کند .

این مقام اسپانیایی بعد از ظهر روز جمعه به منظور شرکت در مراسم تحلیف حسن روحانی رییس‌جمهور دوازدهم ایران به تهران سفر کرده است  و در فرودگاه مهراباد مورد استقبال  مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس قرار گرفت.
 
 
کلمات کلیدی : تحلیف حسن روحانی +مراسم تحلیف+تحلیف+ورود مهمانان خارجی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.