نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 309248
سپاه پاسداران خاري در چشم دشمنان انقلاب
بخش تعاملی الف - اشكان حيدري - وكيل پايه يك و كارشناس ارشد حقوق عمومي
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۱
چرا هجمه ها عليه سپاه بيشتر شده؟

اين سوالي است كه در ابتدا بررسي ماهيت اين نهاد را مي طلبد و سپس مي توان به چرايي و چيستي حملات رسانه اي عليه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي پي برد.

سپاه به جرات مردمي ترين نهاد انقلابي و ارزش مدار بود كه در زمان دفاع مقدس تشكيل گرديد، با وارد شدن سپاه و ظهور فرماندهان جوان و عاشق شهادت در اين نهاد بسياري از معادلات دوران دفاع مقدس من جمله در عرصه نبرد با دشمن بعثي و جلوگيري از فتنه انگيزي هاي عناصر ضد انقلاب همانند گروهك منافقين و احزاب مرتجع و جدايي طلب نقش بي بديلي را ايفا نمود و با تقديم شهداي فراوان به انقلاب ياور و بازوي مستحكم امام عزيز و فقيد جمهوري اسلامي ايران بود سرداراني كه آنقدر تعدادشان زياد است كه نام بردن از آن عزيزان بسيار سخت مي باشد.

عليهذا مراد و منظور ماهيت اين نيروي انقلابي است كه پس از دفاع مقدس و در زمان ولايت امام خامنه اي رهبر بصير انقلاب جداي از فعاليت در عرصه نظامي و كمك به ساخت تجهيزات دفاعي كشور عزيزمان اين نهاد مقدس وارد عرصه فرهنگ شد ورودي كه با استقبال نسلهاي جديد انقلاب مواجه شد هرچه بيشتر كه مي گذرد و جوانان با سرداران و رزمندگان سپاه اسلام و خط فكري آنان كه همانا تبعيت محض از ولي امر مسلمين و مبارزه مستمر با حملات دشمن در عرصه فرهنگ است آشنا مي شوند دلبستگي نسل هاي جديد به اين نهاد بيشتر مي شود و كينه دشمنان نظام از رزمندگان انقلاب بيشتر و بيشتر مي گردد.

هم اكنون دشمنان نظام با معضلي به نام علاقه جوانان به الگوهاي انقلابي اين نهاد همانند سردار شهيد همداني سردار كوثري ها و شهيد زنده سردار سليماني مواجه گشته اند كه همانند پاد زهريست بر حملات فرهنگي دشمنان اين مرز و بوم.

سپاه پاسداران با پيروي محض از اصل ولايت فقيه هميشه ايده اي نو و شكوفايي و رشدي نو در تمامي عرصه ها را عرضه مي دارد كه حقيقتا دشمن را دچار سردرگمي و انفعال نموده، و همين امر موجب تهاجمات عناصر ضد انقلاب به اين نهاد مقدس گرديده.

با شناختي كه ملت ايران از اين دلاوران عرصه نبرد دارد يقين داريم حملات بيگانگان روحيه اين دلاوزان را دو چندان و انگيزه خدمت را در اين عزيزان بيش از پيش افزايش مي دهد. سپاه چشمان بيدار انقلاب اسلامي است .
 
کلمات کلیدی : اشكان حيدري
 
حسيني
۱۳۹۴-۰۸-۲۱ ۰۱:۳۳:۲۱
بسيار زيبا، خداوند حافظ اين نهاد مردمي باشه كه حافظ نظامه سرداراي عاشق شهادت ممنون الف و ممنون برادر انقلابي (3318047) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۱ ۰۲:۱۰:۳۴
درود بر سپاه ، اگه این سپاه نبود الان امنیتی وجود نداشت و اوضاع از اینی هم که هست خیلی بدتر میشد (3318065) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.