نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 267632
انتقاد از رقص مردان و زنان در یک برنامه دولتی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۷
نماینده مردم ورزقان در تذکر شفاهی به رئیس‌جمهور، خواستار برخورد با برگزارکنندگان مراسم غیرفرهنگی میراث فرهنگی در این شهر و رقص مختلط زنان و مردان در آن شد.

به گزارش مهر، الله‌وردی دهقانی، نماینده مردم ورزقان در پایان جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی به رئیس‌جمهور از اتفاق غیرفرهنگی روی داده در شهرستان ورزقان طی روزهای اخیر انتقاد کرد و اظهار داشت: در روزهای اخیر در یک مراسم برگزار شده توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در شهرستان ورزقان، شاهد رقص مختلط مردان و زنان بوده‌ایم که این اتفاق تعجب‌برانگیز، دل دین‌داران را به درد آورده است.

وی تاکید کرد: از رئیس‌‌جمهور محترم مي‌خواهم نسبت به برخورد با این اتفاق اقدام کند.

دهقانی همچنین در تذکر دیگری به رئیس‌جمهور، اظهار داشت: از دولت محترم می‌خواهیم نسبت به ارائه لایحه‌ای مناسب برای رفع مشکلات فرهنگیان به عنوان سکانداران تعلیم و تربیت اقدام کند.

وی تصریح کرد: مشغول شدن به لایحه نظام رتبه‌بندی مشکلی را حل نمی‌کند و باید به طور اساسی مطالبات این قشر را برطرف کرد.
کلمات کلیدی : رقص مردان و زنان
 
مرضیه
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۶:۰۰:۲۳
دین داران نرقصند خوب! بدم میاد از این لحن و ادبیات.... (2833482) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۹:۴۶:۳۸
رقصی در کار نبوده. برخی مراسم سنتی که با حرکات همراه است، یک طرف آن زن است و طرف دیگر هم مرد. این یک آیین سنتی است که همه جا اجرا می شود و بسیار هم متین است. (2833944) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۸:۳۰
به خدابا این صحبت ها فقط مردم را از خودتون و دین دور میکنید (2835232) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.