توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498537
ایران از سنگاپور بنزین وارد کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
آمارهای رسمی نشان می دهد که سنگاپور در هفته منتهی به ۱۹ جولای ۵۵ هزار تن بنزین به ایران صادر کرده، در حالی که ایران نیز در همین مدت ۳۸ هزار و ۲۵۱ تن بنزین به سنگاپور صادر کرده است.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، آمارهای رسمی نشان می دهد که سنگاپور در هفته منتهی به 19 جولای 55 هزار تن بنزین به ایران صادر کرده، در حالی که ایران نیز در همین هفته، 38 هزار و 251 تن بنزین به سنگاپور صادر کرده است.

موسسه مشورتی اف جی ای پیشتر اعلام کرده بود که میزان تقاضا برای بنزین در ایران در ماه جولای، به دلیل اوج گرفتن سفرهای تابستانی و استفاده زیاد مردم از خودرو به بالاترین رقم خود رسیده است.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در گزارشی از افزایش 8.5 درصدی مصرف بنزین در این کشور طی 4 ماهه نخست سال جاری شمسی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داده است. بر این اساس، میزان مصرف متوسط بنزین کشور در 4 ماهه ابتدایی امسال به 79.2 میلیون لیتر رسیده، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 73 میلیون لیتر بوده است.
 
کلمات کلیدی : ایران +سنگاپور+واردات بنزین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.