توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498438
سردارسنایی راد: مراسم تحلیف درشرایط امنیتی ویژه‌ای برگزار میشود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
معاون سیاسی سپاه گفت: مجموعه ای از نیروهای امنیتی و نظامی برای مراسم تحلیف ایفای نقش خواهند کرد.

سردار «رسول سنایی راد» معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیرامون امنیت مهمانان خارجی در مراسم روز تحلیف ریاست جمهوری اظهار داشت: مجموعه ای از نیروهای امنیتی و نظامی برای امنیت برگزاری مراسم ایفای نقش خواهند کرد.

وی ادامه داد: با توجه به حضور قابل توجه مهمانان خارجی برای مراسم روز تحلیف ریاست جمهوری مرسوم است که در چنین شرایطی ضریب امنیتی افزایش یابد.

وی با تاکید براینکه مراسم تحلیف در شرایط امنیتی ویژه ای برگزار می‌شود افزود: مطابق پروتکل های دیپلماتیک و متناسب با سطح مهمانان برایشان اسکورت خاصی در نظر گرفته شده و در مسیر تردد و برگزاری مراسم ،محدودیت ترافیکی لازم اندیشیده شده است.

سردار سنایی راد در پایان  خاطر نشان کرد: این مراسم در شرایطی برگزار می شود که برخی دشمنان منطقه ای سخن از کشاندن ناامنی به داخل را دارند. لذا بسیار معمول است که چنین سطحی از امنیت برای این مراسم در نظر گرفته شود.
 
کلمات کلیدی : تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری+تحلیف روحانی+سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.