توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398637
سفر هیاتی از اسپانیا به ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۱
دولت ایالت کاتالونیا اسپانیا در بیانیه ای اعلام کرد هیاتی از اعضای این دولت با هدف ادامه پیشبرد گشایش یک دفتر خارجی تجارت و سرمایه گذاری عازم ایران شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از لا وانگواردیا، هیأت اعزامی به ریاست «جوآن آره جیو» معاون شرکت داری و رقابت دولت کاتالونیا است که با اصلی ترین نمایندگان نهادی و کسب و کار ایران دیدار و گفت و گو خواهند کرد .

آره جیو در این مورد با بیان اینکه دفتر خارجی تجارت و سرمایه گذاری از تمامی شرکت های کاتالان در هر کجا که کسب و کار باشد، حمایت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: ما می خواهیم ارزیابی کنیم که آیا وضعیت جدید ایران باعث فرصت های جدید کسب و کار برای شرکت های کاتالان خواهد شد ؟

بر اساس این گزارش، در این رابطه ، مسئولان آژانس گردشگری کاتالونیا نیز با هدف بررسی ظرفیت های ایران برای اعزام گردشگران ، به تهران سفر کرده اند.

در بیانیه ایالات کاتالونیا آمده است که این سفر همزمان با سفر هیأت تجاری اتاق بازرگانی شهر سابادل (بارسلون ) به ایران و امارات متحده عربی صورت می گیرد. این هیأت ، برنامه ریزی کرده است با هشت شرکت کاتالان در بخش های شیمیایی، متالورژی ، نساجی ، آرایشی و دکوراسیون در این دو کشور دیدار و گفت و گو کند .
 
کلمات کلیدی : اسپانیا+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.