توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 288431
بازتاب گسترده تعویق سفر ظریف به آنکارا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۰
اعلام تعویق سفر محمد جواد ظریف وزیرخارجه جمهوری اسلامی ایران به آنکارا که قرار بود امروز انجام شود بطور گسترده در رسانه های ترکیه بازتاب داشت.

خبر تعویق این دیدار از سوی خبرگزاری آناتولی و نیز خبرگزاریهای دوغان و جیهان نیز منتشر شد.
شبکه های خبری تلویزیونی مختلف همانند ان.تی.وی، سی.ان.ان. ترک، شبکه تلویزیون دولتی ترکیه، سامان یولوخبر خبر تعویق این دیدار را در راس اخبار خود منتشر کردند.
پایگاه اینترنتی روزنامه رادیکال نیز در خبری از تعویق دیدار ظریف از ترکیه نوشت: وزیرخارجه ایران قرار بود در این دیدار طرح ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در مورد برقراری صلح در سوریه را به مسوولین ترک ارایه کند.
به نوشته رادیکال طرح چهار ماده ای پوتین قرار است تقدیم بان کی مون دبیرکل سازمان ملل شود ولی قبل از آن ظریف برای جلب حمایت آنکارا قرار بود به ترکیه بیاید.
این پایگاه نوشت: میخاییل بوگدانف معاون وزیرخارجه روسیه هفته گذشته در سفر به ایران رئوس این طرح را به اطلاع مسوولین ایرانی رسانده بود.
پایگاه اینترنتی روزنامه صباح نیز با اعلام تعویق سفر ظریف نوشت: ظریف قرار بود برای تشریح طرح چهار ماده ای صلح در مورد سوریه به آنکارا سفر کند.
پایگاههای مختلف خبری ترکیه خبر تعویق دیدار ظریف و نیز بخشهایی از مقاله ایشان که در شماره روز جاری روزنامه جمهویت چاپ شده است را به همراه خبر تعویق دیدار منتشر کرده اند.
 
کلمات کلیدی : مقاله ظریف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.