توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485937
آسوشیتدپرس: تظاهرات‌کنندگان در ایران تصویر ترامپ و پرچم اسرائیل را روی تابوت قرار دادند
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
خبرگزاری آمریکایی در گزارشی با تاکید بر حضور میلیون‌ها ایرانی در راهپیمایی روز جهانی قدس نوشت: «تصویر ترامپ و پرچم‌های اسرائیل روی تابوت قرار داده شده بود».
 
به گزارش فارس، در اولین بازتاب بین‌المللی راهپیمایی روز قدس در ایران، رسانه آمریکایی گزارش داده که میلیون‌ها ایرانی در این راهپیمایی حضور یافتند.

آسوشیتدپرس با این تیتر درباره راهپیمایی روز قدس در ایران گزارش منتشر کرده است: «در تجمع ایران، چهره ترامپ و پرچم‌های اسرائیل روی تابوت قرار داده شده بود».این رسانه آمریکایی با اشاره به نمایش موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی امروز، این اقدام را «قدرت‌نمایی ایران» خوانده است.

در گزارش آمده که «میلیون‌ها نفر در سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند تا پرچمهای اسرائیل و آمریکا را بسوزانند».

این رسانه غربی در ادامه به شعارهای «مرگ بر اسرائیل» شرکت‌کنندگان در راهپیمایی امروز روز قدس در ایران پرداخته است.

  آسوشیتدپرس نوشت: «شرکت‌کنندگان در راهپیمایی، علاوه بر آتش زدن معمول پرچمهای اسرائیل و آمریکا، تابوتی در خیابان قرار دادند که روی آن تصاویر چهره رئیس‌جمهور ترامپ قرار داشت».

این خبرگزاری در ادامه به نمایش موشکهای بالستیک از قبیل موشک ذوالفقار اشاره کرد و نوشت: «ذوالفقار همان نوع موشکی است که در حمله هفته گذشته به اهداف داعش در سوریه از آن استفاده شد».
 
کلمات کلیدی : راهپیمایی روز قدس + فلسطین + راهپیمایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.