توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484037
بررسی فروش گاز به ترکیه در کمیته ویژه مجلس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
عضو کمیسیون انرژی مجلس از بررسی قرار‌داد فروش گاز به ترکیه در کمیته ویژه کمیسیون متبوعش خبر داد.

حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، از تشکیل کمیته ویژه در کمیسیون متبوعش برای بررسی قرار‌داد فروش گاز به ترکیه خبر داد و گفت: قرار است در این کمیته ویژه، ابعاد گوناگون قرار‌داد فروش گاز به ترکیه و اینکه فروش گاز به ترکیه ناشی از کدام قرار‌داد و محکومیت ایران ناشی از کدام محکومیت بوده، بررسی شود.

وی درباره ترکیب کمیته ویژه مجلس به منظور بررسی قرار‌داد فروش گاز به ترکیه، گفت: این کمیته متشکل از کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس، کارشناسان شرکت ملی گاز و اعضای کمیته‌های گاز و پتروشیمی و همچنین کمیته حقوقی، قراردادها و امور بین‌الملل کمیسیون انرژی مجلس است.

عضو کمیته حقوقی، قراردادها و امور بین‌الملل مجلس با بیان اینکه احتمالًا ظرف یک ماه گزارش بررسی کمیته ویژه درباره فروش گاز به ترکیه تدوین می‌شود، افزود: گزارش کمیته ویژه کمیسیون انرژی ابتدا در صحن کمیسیون و سپس برای قرائت در صحن تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌شود.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۴:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۰۹:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۴:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۱۱:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۷:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۱:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۰:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۹:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۸:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۱:۲۹
 
 
کلمات کلیدی : مجلس + قرارداد گازی + ایران و ترکیه + زنگنه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.