توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 374336
فردا؛ برگزاری اولین اجلاس هیئت امنا سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۶
رئیس سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت از برگزاری اولین اجلاس این سازمان مردم نهاد خبر داد.

احمد توکلی رئیس سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: اولین اجلاس هیئت‌امنا و هیئت‌مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت برگزار می‌شود.

وی افزود: در این نشست گروه‌های استانی ۱۲ استان سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت نیز حضور دارند.

آبان ماه سال گذشته بود که احمد توکلی رئیس سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت طی یک نشست خبری از افتتاح سازمان مردم‌نهاد «شبکه دیده‌بان شفافیت و عدالت» خبر داده بود.

وی هدف از تأسیس این سازمان مردم‌نهاد را استفاده از ظرفیتهای مردمی برای اجرای عدالت ذیل قانون اعلام کرده بود و گفت: فرمان هشت ماده‌ای امام «ره» برای دفاع از شئون اجتماعی مردم و همچنین فرمان هشت ماده‌ای مقام معظم رهبری که برای احقاق حقوق شهروندی و اداری ایران اسلامی بوده است، بسیار اندک مورد توجه مسئولین قرار گرفت.

بر اساس این گزارش جمعی از شخصیت‌های سیاسی و انقلابی و نمایندگان مجلس (احمدتوکلی، پرویز سروری، احمد نجابت، الیاس نادران، حجت الاسلام عبدالحسین بحرینی، محمددهقان، محمدکوثری، مرتضی نبوی، احمدامیرآبادی و محمودفرشیدی) سازمان مردم‌نهاد «شبکه دیده‌بان شفافیت و عدالت» را پایه‌گذاری کردند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۵:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۱:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۴:۳۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۱۲:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۲:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۷ ۱۰:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۰۰:۴۲
 
 
کلمات کلیدی : دیده‌بان شفافیت و عدالت،سازمان مردم‌نهاد، احمد توکلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.