توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503530
امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، با توجه به درخواست‌های واصله از سوی داوطلبانی که به هر علتی موفق به انتخاب رشته و یا ویرایش ثبت‌نام خود نشده‌اند، سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 30 مردادماه به طور مجدد بازگشایی شده و داوطلبان تا ساعت 24 روز سه شنبه 31 مردادماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش به نشانی www.azmoon.org برای اصلاح رشته محل‌های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.
براین اساس، با توجه به نامه شماره 500/532مورخ 25 مرداد ماه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره تغییراتی در پذیرش برخی از رشته‌/محل‌های گروه علوم پزشکی، داوطلبان می‌توانند حداکثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 31 مردادماه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام نسبت به اصلاح رشته/محل‌های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.

فهرست این دسته از رشته/محل‌ها از طریق سامانه ثبت‌نام در دسترس داوطلبان قرار داده شده است.
به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که فرصت اعلام شده آخرین مهلت داوطلبان به منظور انتخاب رشته یا ویرایش رشته/محل‌های انتخابی بوده و تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد.
 
کلمات کلیدی : سنجش + دانشگاه آزاد + انتخاب رشته
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.