نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472535
ربایندگان دختر جوان پای میز محاکمه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
«از سرکار می‌آمدم و بسیار خسته بودم، آخرین متروی شب را سوار شدم و در ایستگاه تهرانپارس پیاده شدم. وقتی از مترو خارج شدم به‌دنبال تاکسی بودم تا به خانه بروم که راننده پراید سیاه رنگی مقابل پایم ایستاد. دو مرد در صندلی عقب نشسته بودند و من در صندلی جلو نشستم، اما چند دقیقه بعد فهمیدم گرفتار چند شیطان صفت شده‌ام. آنها دهانم را گرفتند و با کتک مرا به خانه‌ای بردند و...»

به‌ گزارش «ایران»، بیست‌و پنجم اسفند پارسال، دختر 22 ساله‌ای به‌نام «نرگس» با مراجعه به‌کلانتری و تسلیم شکایتی اعلام کرد از سوی 4 جوان ربوده شده و هدف آزار و اذیت قرار گرفته است.

صبح دیروز هر 4 متهم به‌نام‌های «کریم»، «وحید»، «تقی» و «ناصر» که با شکایت این دختر شناسایی و دستگیر شده بودند به دادگاه انتقال یافته و به اتهام آدم‌ربایی و تعرض در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت –مستشار- تحت محاکمه قرار گرفتند.قربانی جنایت سیاه در جلسه غیر علنی ضمن تشریح جزئیات شب حادثه گفت: از آن شب تاکنون آرامشی ندارم و هر شب را با کابوس می‌گذرانم، حالا هم خواستار اشد مجازات‌شان هستم.پس از اظهارات شاکی، هر 4 متهم با رد اظهارات دختر جوان ادعا کردند که او را از قبل می‌شناختند و هیچ زور و تهدیدی در کار نبوده است. اما قضات با توجه به مدارک و مستندات پرونده، هر 4 متهم را مجرم شناخته و 3 نفر از آنها را به 100 ضربه شلاق و 2 سال تبعید به شهرهای دور افتاده و همدست دیگرشان را نیز به 74 ضربه شلاق و 2 سال تبعید محکوم کردند.
 
کلمات کلیدی : تجاوز، تعرض، آدم ربایی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۱:۱۹:۱۲
ببخشید؟!!!!! مجازات تجاوز جدیدا شلاق و تبعید شده؟! توی سوئد هم دستکم طرف رو 20 سال زندان می اندازند. (4360368) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۵:۰۲:۲۲
در کشورهای غیر اسلامی جرم تجاوز حداقل 10 سال زندان است، اگر با آدم ربایی همراه شود بیش از 20 سال، بعد اینجا 2 سال تبعید!! آنهم برای تجاوز گروهی!! (4361534) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۱۰:۰۵:۳۴
کاش دو سال هم حداقل بود چند ماه دیگه هم مجبور می کنند رضایت بده و دوباره برمی گردند و همان کارها را می کنند (4369608) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۷:۲۷:۲۳
همین! (4362192) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.