نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432232
ثبت جدیدترین عکس از پلنگ ایرانی در طالقان
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۶
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان گفت:‌ دو نفر از همیاران محیط زیست موفق به تصویربرداری از پلنگ ایرانی در طالقان شدند.
 
 
روز چهارشنبه دو نفر از همیاران محیط زیست طالقان هنگام عبور از حاشیه روستایشان که در نزدیکی شهر طالقان است، متوجه رد تازه پلنگ روی برف‌ها شدند.
 
 
حشمت‌الله کشیری، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان در این باره گفت: این دو همیار محیط زیست پس از دقایقی یک پلنگ بالغ را در فاصله کمی از خود مشاهده کردند.
 
 
کشیری اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به اینکه پلنگ اقدام به فرار نکرده و دقایقی به افراد خیره می‌شود، آنها نیز موفق شدند از این گونه جانوری ارزشمند تصویر برداری کنند.
 
 
براساس این گزارش، در سرشماری اول دی‌ ماه امسال در همین محل ردپای پلنگ مشاهده شده بود و بررسی‌های به عمل آمده حاکی از آن بود که دو پلنگ که احتمالا جفت هستند، در این محدوده زندگی می‌کنند.
 
ثبت جدیدترین عکس از پلنگ ایرانی در طالقان
 
کلمات کلیدی : پلنگ ایرانی، طالقان
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۷:۲۶:۵۴
خواهشا به شکارچی ها آدرس ندید (4103973) (alef-11)
 
یه لاقبا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۷:۵۴:۴۳
با گذاشتن این خبر اطلاعات مهمی در اختیار شکارچیان جنایتکار و مزدورانشان در محیط زیست قرار می گیرد تا نسل این حیوان زیبا را منقرض کنند (4104035) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۹:۴۲:۳۸
چقدر زیبا و با شکوهه! (4104258) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.