توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471428
آقاتهرانی: نباید کشور در دست کسی باشد که در اوهام زندگی می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۸
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: انتخابات بازی و شوخی نیست و قرار است، نظام را به دست یک نفر بدهیم، پس یک آدم عاقل و فهمیم و متدین و امانت‌دار باید انقلاب را به دست بگیرد که درد مردم را بفهمد و در اوهام زندگی نکند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی جمعه شب در همایش انتظار و انتخاب اصلح که در مسجد جامع زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه در انتخابات به مردم حق رای داده شده است، اظهار کرد: مردم باید در این انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی گفت: پس از پایان مرحله ثبت‌‎نام و روند بررسی شورای نگهبان 6 نفر را از بین همه شرکت‌کنندگان انتخاب کرده است و همه آن را قبول دارند، چون که فصل‌الخطاب است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به روند تبلیغات انتخاباتی و مناظرات برگزار شده گفت:  آنچه می‌بینیم در مناظرات همه چیز را به گردن دولت قبل می‌اندازند، ولی خوب باید بگوییم شما چه کار کرده‌اید؟ هرچند دولت قبل هم ضعف‌هایی داشته است، ولی شما چه کار کرده‌اید؟

آقاتهرانی ادامه داد: پس از انتخاب نیز که همه اینها مناظره کردند و برگزار شد، باید به دنبال این باشیم که بفهمیم کدام یک از این افراد بهتر است.

وی با اشاره به اینکه کارهای دولت به نام انقلاب و نظام، به نام بچه شیعه‌ها و ولایت فقیه تمام می‌شود، گفت: اینطور نیست که بگویید ما می‌آییم و می‌رویم، بلکه چه خوب و چه بد، باقی می‌ماند، پس باید بدانیم به چه کسی رای دهیم.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه تکلیف داریم که در انتخابات حاضر شویم و باید بهترین انتخاب را داشته باشیم، تصریح کرد: باید جوانان را تشویق کنیم که بیایند و در عرصه حضور داشته باشند.

آقاتهرانی با بیان اینکه انتخابات بازی و شوخی نیست و قرار است، نظام را دست یک نفر بدهیم، پس یک آدم عاقل و فهمیم و متدین و امانت‌دار باید انقلاب را به دست بگیرد که درد مردم را بفهمد و در اوهام زندگی نکند، اضافه کرد: مثلا همین دیوارکشی که از سوی یکی از کاندیداها مطرح شده، اصلا موضوعیت ندارد و نمی‌دانم، چرا چنین مباحثی را مطرح می‌کند، چون واقعیت ندارد و اصلا شدنی نیست.

وی در ادامه با ارزیابی مناظرات برگزار شده و روند تبلیغات کاندیداها اضافه کرد: فضا بسیار خوب است و امیدواریم داغ‌تر شود.

آقاتهرانی درباره احتمال رفتن انتخابات به مرحله دوم افزود: نباید به دور دوم کشیده شود و امیدواریم همان دور اول کار تمام می شود چون برای نظام هزینه دارد.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی درباره نظرسنجی‌های انجام شده نیز گفت: نظر سنجی خیلی یقین‌آور نیست، چون مردم از سراسر کشور با ایده‌های مختلف می‌آیند.
 
کلمات کلیدی : رئیسی، روحانی، جهانگیری، قالیباف، انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.