نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419020
جلسه فراکسیون امید؛ مطهری مسئول پیگیری پرونده صادقی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵
سخنگوی فراکسیون امید در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید براینکه این فراکسیون مصر به اجرای دقیق قانون در خصوص نماینده مردم تهران است، گفت: فراکسیون تقاضا دارد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هر چه زودتر برای تعیین تکلیف پرونده صادقی تشکیل جلسه بدهد.

به گزارش خانه ملت، بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز و سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز(سه شنبه 9 آذرماه) هیات رئیسه فراکسیون امید در محل این فراکسیون در مجلس اظهار داشت: دو موضوع در دستور کار این نشست قرار داشت، اول مسئله بازداشت محمود صادقی و دومی حادثه ناگوار قطار سمنان بود.

وی افزود: در موضوع اول، اعضای هیات رئیسه فراکسیون مصر به اجرای قانون به خصوص ماده 9 قانون نظارت بر رفتار نمایندگان و تمام تبصره های آن بود، در عین حال تاکید داشتیم که باید با آرامش موضوعات بررسی و حل و فصل شود.

وی تاکید کرد: نباید برای به نتیجه رسیدن عجله کرد و به قول گره ای که می شود با دست باز کرد را با دندان باز کرد. موضوع پرونده محمود صادقی از سوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری بود و درست نبود به این شکل جامعه را به تنش کشید.

پارسایی گفت: با این حال مقرر شد علی مطهری نایب رئیس مجلس مسئولیت پیگیری پرونده نماینده تهران را برعهده بگیرد و مسائل را از طریق رئیس مجلس جلو ببرد. از سوی دیگر اعضای هیات رئیسه فراکسیون درخواست داشتند هرچه زودتر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای رسیدگی به پرونده صادقی تشکیل جلسه بدهد.

وی ادامه داد: همچنین حادثه ناگوار قطار سمنان نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کمیته زیر بنایی به ریاست حسین زاده موضوع را بررسی کند و گزارش مبسوطی از دلایل این واقعه به فراکسیون امید ارائه شود تا در این باره تصمیم گیری کنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ۱۱:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۸ ۱۱:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۲۰:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۷:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۰۹:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۲۰:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۵:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۵:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۳:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۲:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : محمود صادقی+مجلس+فراکسیون امید+شکایت از نماینده تهران+بازداشت صادقی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۰ ۱۴:۳۷:۳۶
باید از این نماینده شجاع حمایت شود (4041738) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.