توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472328
نگرانی رژیم صهیونیستی از حملات سایبری حزب الله
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۵
رژیم صهیونیستی نگرانی خود را از حملات سایبری حزب الله لبنان به شبکه های اجتماعی اسرائیل ابراز کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از العهد ، یکی از افسران رژیم صهیونیستی اظهار کرد مختل شدن چند ساعته شبکه های اجتماعی در اسرائیل توسط حزب الله به مراتب خطرناک تر از حمله موشکی این حزب به نیروگاه برق و قطع شدن چند ساعته برق است.

بر اساس این گزارش ، یک افسر بلند پایه اسرائیلی در یگان موسوم به «پردازش داده ها و حفاظت الکترونیکی» در جمع خبرنگاران گفت: مختل شدن چند ساعته شبکه های اجتماعی اسرائیل توسط حزب الله به مراتب از خطر حملات موشکی این حزب به نیروگاه الخضیره که منجر به قطع چند ساعته برق خواهد شد، جدی تر است.

وی افزود: سامانه های غیر نظامی به اندازه ارتش از سیستم های حفاظتی برخوردار نیستند. توصیه می کنم که این حملات دستکم گرفته نشود زیرا به نحو گسترده ای زندگی ما را با نگرانی و اضطراب همراه می سازد.

رسانه های اسرائیلی اعلام کردند ارتش اسرائیل تنها نهاد رسمی نیست که در زمینه دفاع سایبری فعالیت دارد. پلیس، وزارت امنیت و موساد و دستگاه اطلاعاتی و شماری از سازمان های غیرنظامی نیز در این زمینه فعالیت دارند
 
 
کلمات کلیدی : حملات سایبری+اسرائیل+حزب الله
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.