توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470825
قاضی زاده هاشمی: تنها 29 ثانیه از مستند روحانی اصلاح شد/ نتیجه بررسی شکایت های روحانی از رئیسی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۲
سخنگوی کمیسیون تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری مستقر در سازمان صدا وسیما در خصوص اصلاحیه مستند برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز اظهار کرد: مستندات تولیدات ستادهای نامزدهاست و در بازبینی هایی که صورت می گیرد، اصلاحیه های مستندها به ستادها بازتاب داده می شود و این اصلاحیه ها توسط ستادهای نامزدها صورت می گیرد.

به گزارش میزان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی بابت دو اظهار نظر حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در مورد "برجام" و "صندوق ذخیره فرهنگیان" از او به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری شکایت کرد؛ شکایت روحانی امروز در کمیسیون مذکور بررسی شد؛ احسان قاضی زاده هاشمی سخنگوی کمیسیون تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری مستقر در سازمان صدا وسیما در خصوص نتیجه بررسی این دو شکایت به خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان گفت: جمع بندی کمیسیون این بوده که با عنایت به در پیش بودن مناظره سوم و با توجه به اینکه همه عزیزان زمان کافی و همچنین زمان پایانی برای جمع بندی دارند، دز همان زمان خودشان اگر توضیح و یا مطلبی در پاسخ دارند، می توانند ارائه بدهند.

وی در خصوص اصلاحیه مستند برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز اظهار کرد: مستندات تولیدات ستادهای نامزدهاست و در بازبینی هایی که صورت می گیرد، اصلاحیه های مستندها به ستادها بازتاب داده می شود و این اصلاحیه ها توسط ستادهای نامزدها صورت می گیرد.

به گزارش میزان، وی ادامه داد: مستندی که شب گذشته از آقای روحانی پخش شد، همان مستند اولیه بود که سرجمع یکی دو دقیقه به آن اضافه شده بود؛ این مستند مجموعا 25 دقیقه و 9 ثانیه بود که در مجموع، اصلاحیه های آن حدود 29 ثانیه شد؛ این فیلم کل‌هم از ابتدا 30 دقیقه نبوده است؛ آنها به این دلیل از مابه‌التفاوت صحبت می کنند که مجموع 30 دقیقه را در نظر می گیرند حال آنکه این فیلم تبلیغاتی 30 دقیقه نبود.

سخنگوی کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: به غیر از آقایان هاشمی طبا و جهانگیری، مستندهای بقیه نامزدها تا الان دارای اصلاحیه بوده که بعضا اصلاحیه برخی از نامزدها به مراتب بیشتر از اصلاحیه مستند آقای روحانی بوده است؛ نامزدی بوده که مستند او تا حدود 3 دقیقه اصلاحیه داشته است.

میزان در خاتمه در خصوص فرجام مناظره نماینده نامزدهای ریاست جمهوری از او پرسید که قاضی زاده هاشمی پاسخ گویی به این سوال را به آینده موکول کرد.
 
 
کلمات کلیدی : مناظره ریاست جمهوری+برنامه مناظره+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.