توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306601
پلیس اصراری به ادامه اجرای طرح زوج و فرد ندارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۰
رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پایتخت نیازمند طرح های نو و مطالعه شده در زمینه ترافیک و کاهش آلودگی هوا است گفت: پلیس راهور اصراری به ادامه اجرای طرح زوج و فرد ندارد.

به گزارش ایرنا، سردار تیمور حسینی افزود: پلیس راهور معتقد است طرح هایی که ارائه می شود باید پیوست اجتماعی داشته و علاوه بر کاهش آلودگی هوا نگاه ترافیکی نیز مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه هر طرحی معایب و مزایایی دارد تصریح کرد که طرح کاهش (LEZ) نمی تواند گزینه کامل و تمام عیاری برای طرح زوج و فرد باشد.

سردار حسینی گفت: نظر به اینکه ۱۰ سال از اجرای طرح زوج و فرد می گذرد طرح کاهش، گزینه ایده آلی برای جانشینی زوج و فرد نیست.

وی گفت: پلیس علاقه مند است که هرطرحی در این حوزه به اجرا درمی آید با کمترین آسیب اجتماعی همراه باشد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: نکته بعدی که باید در نظرداشت این است که پیش از اجرای هرطرحی موانع اجرای آن طرح را به حداقل برسانیم.

سردار حسینی با اشاره به خودروهای فرسوده در پایتخت و بحث چگونگی صدور مجوز معاینه فنی افزود: مراکز معاینه فنی در شهر تهران عملکرد مطلوب و قابل قبولی داشته است، اما سوال اینجاست آیا دیگر مراکز معاینه فنی در حاشیه شهر هستند، عملکرد مناسبی دارند.

وی با رد شایعاتی مبنی بر خاموش بودن دوربین های طرح زوج و فرد خاطر نشان کرد: جریمه های ورود غیر مجاز به طرح مذکور همچنان اعمال خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : طرح زوج و فرد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.