توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473804
مشارکت ۷۸ درصدی مردم قم در انتخابات/شمارش آرای انتخابات شورا از صبح فردا
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۸
دبیر ستاد انتخابات استان قم گفت: مردم قم در این انتخابات مشارکت ۷۸ درصدی را به ثبت رساندند و بیش از ۶۰۷ هزار نفر از واجدین شرایط در استان قم در انتخابات شرکت کردند.

به گزارش تسنیم، حسین معین‌آبادی با اشاره به اینکه در استان قم حدود 783 هزار نفر واجد شرایط بودند، اظهار داشت: مردم قم در این انتخابات مشارکت 78 درصدی را به ثبت رساندند و بیش از 607 هزار نفر از واجدین شرایط در استان قم در انتخابات شرکت کردند.

وی بابیان اینکه در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری مشارکت نسبت به میانگین قبلی که 66.3 درصد بوده وضعیت مناسب‌تری داشته است، افزود: میانگین مشارکت کشوری هم بیش از 71 درصد بوده است.

دبیر ستاد انتخابات استان قم با تأکید بر اینکه مشارکت مردم قم در انتخابات نزدیک به 6 درصدی از میانگین کشوری بیشتر بوده است، عنوان کرد: این حضور حداکثری برگ زرینی در تاریخ ایران خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مقررشده ابتدا آرای ریاست جمهوری شمرده شود، ابراز کرد: پس از نماز صبح شمارش آرا شوراهای شهر و روستا در استان قم آغاز خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+شمارش آرا+شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.