نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470105
کنایه معاون سیاسی دفتر روحانی به سعید جلیلی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۴
حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور به توئیت سعید جلیلی، دبیر شورای امنیت ملی دولت پیشین واکنش نشان داد.
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۲۰:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۱۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۲۱:۰۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۸:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۰:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۲۱:۰۳
 
۱۳۹۴/۰۶/۲۴ ۰۹:۰۵
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ ۱۱:۵۳
 
 
کلمات کلیدی : ابوطالبی+برجام+سعید جلیلی
 
سلام
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۳۴:۳۴
اولین قطعنامه ذیل فصل هفت کی بر ایران تحمیل شد، جناب ابوطالبی؟!

چند ماه پس از روی کار آمدن دولت نهم؟! چرا؟

بخاطر قرارداد ننگین سعدآباد و لغو یکطرفه آن از سوی ایران!
از قضا مسئولین وقت آن قراردادها الان برجام را در کاسه آینده ایران قرار دادند! (4327637) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۰:۰۵:۵۲
آقای صالحی در کتاب تجربه ای دیگر میگه
صالحی در ادامه می‌گوید: چندی بعد (سال ۹۱ بعد از درخواست مذاکره از سوی آمریکا با میانجی گری عمان و خواست آمریکا برای مذاکره و این که ایران چه امتیازاتی می خواهد) من خدمت آقا رسیدم. ایشان از محتوای نامه مطلع شده بودند و همچنین نامه‌ای را هم که وزارت خارجه قبلاً نوشته بود نیز مطالعه کرده بودند. آقا در آن جلسه خصوصی هشدار دادند که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و چندین بار خُلف وعده کرده‌اند و من اصرار کردم که اینبار اتمام حجت کنیم تا ببینیم چه می‌شود. آقا گفتند من مخالفتی ندارم اما چند شرط گذاشتند: اول اینکه مذاکره در سطح پایین‌تر از وزیر صورت گیرد. دوم اینکه مذاکره برای مذاکره نباشد تا وقت تلف کنیم بلکه هدفِ آن حل موضوع باشد، و نکته سوم اینکه مذاکره فقط در مورد مسائل هسته‌ای باشد نه چیز دیگر...
یعنی قبل از جناب روحانی قرار بر مذاکره بود و دادن و گرفتن امتیاز. اونم نه از موضع ضعف بلکه آمریکا دست دراز کرد. یعنی استیصال اون ها در برابر مقاومت مردم. آقای روحانی هم از این فرصت ... استفاده کرد و خودش رو منجی نشون داد. یعنی هر کی جای روحانی میومد مذاکره می کرد. پس مردم رو فریب ندید که برجام قراره پاره بشه. نقد بر سر امتیازات داده شده و این که آیا ما به ازای اون رو دریافت کردن یا خیر هست و بدعهدی آمریکا. (4327732) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۴:۰۵:۳۳
قبل از روحانی هم بساط مذاکرات جمع نشده بود! اعضا 5+1 که تغییر نکردن! تیم ایران تغییر کرد! اگه نتیجه عوض شد نه برای اینکه 5+1 رویکردش تغییر کرد، ایران کسانی را فرستاد که فرق مذاکره با مشاعره را می دانستند! (4329513) (alef-11)
 
ا ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۵:۵۷:۲۵
در دوره ی لاریجانی رفتیم شورای امنیت نه جلیلی. جنابشان قدری انگار فراموش کار شدند. (4327997) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۶:۰۳:۵۳
خیلی بالا پایین می پری اوضاع از 92 بدتر شده پس کسانی که شرایط 92 رو ایجاد کردن از شما کار آمد تر هستن. راستی علاوه بر ویران کردن صنعت هسته ای چند تا قرارداد محرمانه برا ... ایران امضا کردین ؟ (4328003) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۲۳:۵۷:۴۹
شوخی خوبی بود،
در مورد شعارهای شما بله، اوضاع بدتر شده اما میشه فهمید که فشار کمتری به مردم میاد از نظر اقتصادی برای زندگی (4414946) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.