توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497403
مرگ زورگیر ۱۷ ساله در تصادف
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵
زورگیر۱۷ ساله در تصادف جانش را از دست داد و همدستش با تهدید قمه، ‌یک دستگاه موتورسیکلت را سرقت کرده و از صحنه تصادف گریخت.ظهر يكشنبه گزارش مرگ مرموزي در اختيار قاضي جنايي پايتخت قرار گرفت و او به همراه تيم تجسس پليس آگاهي راهي محل حادثه در خيابان مفتح روبه‌روي ورزشگاه شيرودي شد.قرباني پسري 17ساله و راكب موتور بود كه در تصادف با خودروي زانتيا جانش را از دست داده بود.

به گفته شاهدان پسر كم‌سن و سال ديگري ترك نشين موتور بود كه پس از تصادف به سمت يك دستگاه موتور رفت و با تهديد قمه موتور را سرقت كرد. پس از آن جوان موتورسوار را به زمين پرتاب كرده و از محل گريخت. كارآگاهان به بازرسي از قرباني پرداختند و داخل جيب‌هاي او چند گوشي موبايل، گردنبند طلا و قمه پيدا كردند. اين نشان مي‌داد كه وي يك سارق زورگير بوده است. اگرچه در ابتدا اين فرضيه مطرح شد كه راننده زانتيا از طعمه‌هاي قرباني و همدستش بوده و پس از تعقيب وي با تصادف عمدي او را زير گرفته است اما پس از بازبيني تصاوير دوربين‌هاي آن اطراف اين فرضيه رد شد.

در اين ميان راننده زانتيا گفت: خواهرم مريض بود و مي‌خواستم او را به بيمارستان ببرم. براي همين با عجله و سرعت زياد در حال رانندگي بودم، ‌اصلا متوجه 2نوجواني كه سوار بر موتور بودند نشدم. ناگهان ديدم كه با موتور تصادف كرده‌ام و هردو نقش بر زمين شده‌اند. باوركنيد آنقدر نگران وضعيت خواهرم بودم كه اصلا متوجه نشدم كه تصادف چطور رخ داد. درحالي‌كه كارآگاهان همچنان سرگرم تحقيق در محل بودند فردي در محل تصادف حاضر شده و مدعي شد كه لحظاتي قبل‌تر در نزديكي خيابان مفتح 2پسر كم‌سن و سال موبايل او را قاپيده‌اند.

وي گفت: ترك نشين موتور پس از سرقت قمه را به سمت بالا گرفت و با حركاتي ترسناك قمه را دور سرش چرخاند، سپس با خنده تهديد كرد كه اگر تعقيبش كنم جانم در خطر است. وي با شناسايي موتورسواري كه جان باخته بود تأييد كرد كه وي راكب موتور بوده و سارق است.در چنين شرايطي، جسد زورگير فوت شده با دستور قاضي جنايي به پزشكي قانوني منتقل و در تحقيقات بيشتر مشخص شد كه روز حادثه قرباني و همدستش دست به 4 يا 5فقره زورگيري در مركز تهران زده بودند. تحقيقات براي دستگيري زورگير فراري ادامه دارد.
منبع: همشهری
 
کلمات کلیدی : مجازات، زورگیران ، زورگیری، مرگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.