توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397800
پل رایان: اوباما توافق هسته‌ای را نقض کرد/ دولت آمریکا فورا توضیح دهد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۱
«هر روز که می گذرد این داستان وحشتناک تر می شود. دولت [آمریکا] نه تنها پذیرفته است که ۱.۷ میلیارد دلار به صورت نقدی و به عنوان باج به ایران پرداخت کند بلکه...»

به گزارش جام نیـوز، پایگاه خبری شبکه "فاکس نیوز" آمریکا (Fox News) با انتشار گزارشی به انعکاس انتقاد شدید "پل رایان" رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از دولت اوباما پس از فاش شدن جزئیات جدیدی از توافق هسته ای پرداخته است.

فاکس نیوز نوشت: «پس از انتشار گزارش جدید وال استریت ژورنال در رابطه با رفع تحریم های چند بانک ایرانی دقیقا پس از آزادی چهار زندانی آمریکایی توسط ایران، دولت اوباما بار دیگر تحت انتقاداتی شدید قرار گرفته است.

"پل رایان" رئیس مجلس نمایندگان روز جمعه خواستار ارائه توضیحات فوری در این رابطه از اوباما شد.»

بر اساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، دولت اوباما در همان روز آزادی زندانیان آمریکایی از ایران با لغو تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه دو بانک "سپه" و "سپه بین المللی" موافقت کرده است.

در ادامه این گزارش آمده است: «رایان با اشاره به این موضوع گفت که اقدام دولت اوباما نقض توافق هسته ای است.

رایان با انتشار بیانیه ای عنوان کرد: اوباما به مردم آمریکا یک توضیح فوری در مورد تصمیم مخفیانه‌ اش برای رفع تحریم‌های مرتبط با برنامه موشکی علیه دو بانک دولتی ایران، همزمان با آزادی زندانیان آمریکایی از این کشور، بدهکار است.»

در بیانیه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همچنین آمده است: «هر روز که می گذرد این داستان وحشتناک تر می شود.

اکنون روشن شده است که در همان روز آزادی چهار گروگان[!] آمریکایی از ایران، دولت [آمریکا] نه تنها پذیرفته است که ۱.۷ میلیارد دلار به صورت نقدی و به عنوان باج به ایران پرداخت کند بلکه یکی از بندهای کلیدی توافق هسته ای را نیز نقض کرده و برخی تحریم های مربوط به موشک های بالستیک ایران را قبل از موعد مقرر لغو کرده است.»
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۵:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۰۸:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۰۷:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۱۳:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۱۸:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۴:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۰۶:۳۲
 
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۸:۲۷
 
 
کلمات کلیدی : توافق هسته ای، برجام، پل رایان، اوباما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.