توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509300
قابلیت Live یوتیوب بهبود پیدا می‌کند
بخش دانش و فناوری الف،16 شهریور96
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸
به گزارش کلیک؛ یوتیوب اخیرا اعلام کرد که قابلیت یوتیوب لایو استریم یا پخش زنده خود را بهبود می‌بخشد. در نتیجه کاربران می‌توانند با تأخیر بسیار کمتری ویدئوهای زنده خود را در یوتیوب قرار داده و با بازدیدکنندگان به راحتی در ارتباط باشند.

در جدیدترین آپدیت یوتیوب، بازدیدکنندگان می‌توانند در مدت‌زمان بسیار کمی با هم گفتگو کنند و با هم تعامل داشته باشند. گیمیرها نیز با استفاده از هر نرم‌افزاری که برنامه ReplayKit اپل را پشتیبانی کند، می‌توانند از صفحه‌نمایش موبایل خود به صورت زنده فیلم تهیه کنند و در یوتیوب قرار دهند و با استفاده از دوربین و میکروفون دستگاه خود می‌توانند در ارتباط با ویدئوی ارسال شده، توضیحاتی ارائه دهند.

افراد در یوتیوب لایو استریم می‌توانند پیام‌های مورد نظر خود را انتخاب و تأیید کنند. با این قابلیت کسانی که ویدئو را به صورت زنده در سایت قرار می‌دهند، انتخاب می‌کنند که چه پیام‌هایی روی سایت قرار بگیرد و چه پیام‌هایی حذف شود. آن‌ها همچنین می‌توانند چت‌ها را از صفحه پخش زنده پاک کنند. سیستم نیز به طور خودکار پیام‌های تأیید شده را روی سایت قرار می‌دهد. با این قابلیت، یوتیوب پخش زنده سایت خود را عوام محور ساخته است.


 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+یوتیوب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.