توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428201
برنامه ریزی برای جا به جایی امتحانات دانش آموزان به علت سرما و آلودگی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۰
معاون آموزش ابتدایی اداره‌ کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت:امتحاناتی که به دلیل تعطیلات غیر منتظره برگزار نشود را در روز های دیگری برگزار می کنیم.

محمد احسانی، معاون آموزش ابتدایی اداره‌ کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت و گو با میزان با اشاره به تعطیلات مدارس ابتدایی شهرستان های استان تهران در روز های اخیر اظهار داشت:در صورتی که تعداد تعطیلات در ایام امتحانات افزایش یابد شرایطی را فراهم می کنیم تا آزمون هایی که به دلیل تعطیلی برگزار نشده است در روز دیگری  برگزار شود.

وی افزود:در صورتی که روزهای برگزاری این امتحانات جبرانی به خصوص در دی ماه دراختیار استان ها قرار گیرد،در نظر داریم اگر به دانش آموز لطمه وارد نشود آزمون ها در بین امتحانات دیگر برگزار شود اما  در غیر این صورت آزمون های  باقی مانده به آخرین امتحانات  موکول می شود.

معاون آموزش ابتدایی اداره‌ کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در ادامه با اشاره به تعطیلات دیگری که از ابتدای سال ساعات آموزشی را کاهش داده است بیان داشت:مدت ساعات درسی دانش آموزان ابتدایی در طول سال تحصیلی 900 ساعت است که در صورت کاهش این ساعات ،کلاس های جبرانی برای آن ها برگزار خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : امتحانات دانش آموزان + مدارس تهران + تعطیلی مدارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.