نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474147
وقتی ترامپ و همسرش تحت تاثیر کعبه قرار می‌گیرند + فیلم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
ملانیا که به همراه ترامپ و شاه عربستان در حال بازدید از موزه هنری بود هنگام مواجه شدن با تابلو نقاشی خانه خدا بسیار تحت تاثیر قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ به عنوان اولین سفر خارجی خود با ملانیا همسرش به عربستان رفت تا یک ملاقات کاری با ملک سلمان شاه سعودی در ریاض پایتخت عربستان داشته باشند که به دنبال آن به اهداف مشترکی برسند.

ملک سلمان قبل از شروع کنفرانس سران آمریکا و عربستان تصمیم گرفت ترامپ و همسرش را به تماشای موزه هنری دعوت کند که در این میان ناگهان چشم ملانیا به تابلویی از محیط کعبه در مکه می افتد، زیبایی این تصویر به حدی ملانیا را تحت تاثیر قرار می دهد که در هنگام بازدید و قدم زدن در محیط موزه به محض رسیدن به این تابلو توقف کرده و با کنجکاوی تمام شروع به پرسیدن سوالهایی درباره محتوای تصویر از  شاه عربستان می کند.

از توقف طولانی مدت ملانیا جلوی این تصویر و سوالهای پی در پی او از ملک سلمان این طور به نظر می رسد که حسابی جذب تابلو شده و از تماشای آن بیش از سایر آثار موجود در موزه حیرت کرده و تحت تاثیر قرار گرفته است ،همچنین گفتنی است که این سفر با حاشیه های بسیاری از جمله بی حجاب بودن ملانیا و دست دادن ملک سلمان با او همراه بوده که این موارد منجر به خبر ساز شدن این سفر شده است.

دانلود و تماشا
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا + عربستان + کعبه
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۰:۱۷:۵۰
نشان دادن کعبه با عصا از روی غرور و فخر و بالاتر دیدن توسط ملک سلمان مایه شرمساری کلیه مسلمین جهان هست . مطئنا خداوند متعال این گروه مغرور و فاسد را گرفتار ابابیل خواهد کرد. آمین (4378654) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۱:۵۸:۰۷
می بردنشون یه عمره انجام می دادند شاید بیشتر تحت تاثیر قرار می گرفتند (4379171) (alef-13)
 
بانام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۳:۲۲:۰۶
این جماعت به جز پول تحت تاثیر هیچ چیز دیگری قرار نمی گیرند (4379564) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۳:۴۱:۰۵
این هم بخشی از رفتار سیاسی هیات آمریکایی برای نشان دادن توجه به اسلام و نمادهای آن است. زیاد ذوق زده نشوید (4379632) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.