توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445446
احتمال شرکت میشل اوباما در انتخابات آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۶
منابع خبری از آغاز فعالیت دمکرات ها به منظور جمع آوری لیست هواداران و حامیان میشل اوباما به منظور شرکت وی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر دادند.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، بسیاری از طرفداران و علاقمندان حزب دمکرات در آمریکا در حال تلاش برای معرفی و حمایت از «میشل اوباما»، همسر رئیس جمهوری سابق آمریکا به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور در سال ۲۰۲۰هستند.

گفته می شود تلاش های یاد شده توسط حزب دمکرات به دلیل عدم توانایی قانونی «باراک اوباما» در رسیدن به سمت ریاست جمهوری آمریکا انجام می شود.

این درحالیست که «میشل اوباما» بارها از عدم علاقمندی خود به تصاحب سمت ریاست جمهوری آمریکا سخن گفته بود.

«میشل اوباما» در سخنرانی ماه دسامبر خود گفته بود زندگی تمامی اعضای خانواده رئیس جمهور آمریکا تا حد زیادی تحت تاثیر پستی و بلندی های این نوع شرایط زندگی قرار خواهد گرفت و به همین دلیل نسبت به تصاحب سمت ریاست جمهوری ابراز بی علاقگی کرده بود.

اما هواداران حزب دمکرات و به ویژه خانواده اوباما در فضای مجازی در حال جمع آوری لیست طرفداران «میشل اوباما» به منظور حمایت از شرکت وی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ میلادی هستند.
 
 
کلمات کلیدی : میشل اوباما+انتخابات آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.