نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505340
پاسخ وکیل بابک زنجانی به اظهارات اخیر وزیر نفت
تاریخ انتشار : جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۹
وکیل بابک زنجانی در پاسخ به اظهارات اخیر وزیر نفت که گفته بود کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد، گفت: شرکای خارجی موکلم اعلام کرده اند حاضرند اموال داخلی موکلم را خریداری و کل بدهی را پرداخت کنند.

رسول کوهپایه زاده در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما، افزود: در این پرونده از ابتدا در خصوص اصل بدهی میان موکلم و وزارت نفت اختلاف بود و اساساً دعوا برای حل این اختلاف به مرجع قضایی منتقل شد. 

وی گفت: آنچه که موکلم ملزم به پرداخت شده بر اساس مبلغی است که در دادنامه آمده است و هرکدام از طرفین مطلبی را مطرح کنند صرفاً ادعای اصحاب دعواست و تا زمانی که مستند به دادنامه قطعی نباشد فاقد وجاهت قانونی است.

وکیل متهم ردیف اول پرونده نفتی افزود: میزان دقیق بدهی که در دادنامه قطعی آمده و به تایید دیوان عالی کشور رسیده یک میلیارد و 967 میلیون و 500 یورو اعلام شده است.

وی گفت: اینکه به نقل از وزیر نفت گفته شده است اموال داخلی بابک زنجانی به فروش نمی رسد باید بگویم که انتقال اموال آقای زنجانی به شرکت نفت براساس مصوبه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی است، یعنی قرار شد اموال ارزیابی شود و هر رقمی بدست آمد از بدهی کسر شود جدای از اینکه شرکت نفت می تواند بفروشد یا نه؟

کوهپایه زاده افزود: درباره اموال موکلم هم ارقامی گفته می شود که موکلم ادعای خلاف بر این ادعاها را دارد و موکلم معتقد است اگر اموالش به قیمت واقعی معاملاتی عادله روز ارزیابی و کارشناسی می شد رقم بیشتری از بدهی را پوشش می داد و معمولاً کارشناسی های صورت گرفته زیر قیمت بود و موکلم بارها این را اعلام می کرد .

وی گفت: درباره اظهارات اخیر آقای زنگنه که گفته شده است که اموال بابک زنجانی دست شرکت نفت مانده است و تبدیل به نقدینگی نمی شود باید بگویم که شرکای خارجی که در حال مذاکره با تیم وزارت نفت هستند اعلام کرده اند که حاضرند همین اموال را به قیمت 2 هزار میلیارد تومان بردارند و گفته اند اموال داخلی را منتقل کنند کل بدهی را پرداخت می کنند که هنوز جواب مشخصی داده نشده است.
 
 
کلمات کلیدی : بابک زنجانی+زنگنه+وزارت نفت
 
بنده خدا. اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۹:۵۳:۵۹
آقای وکیل بنده کاملا در جریان اموال بابک زنجانی هستم . قیمت کارشناسی بالاست. اغلب شرکتها زیان ده است. وزارت نفت چند مزایده زده است کسی خریدار نیست. کل ارزش دارایی ایشان ۱۸۵۰میلیارد تومان است . به شرکای خارجی ایشان بفرمایید جهت خرید به هلدینگ سورینت مراجعه نمایند. دروغ خوب نیست!! (4534213) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۱:۱۰:۳۷
حرف حساب. اگه ارزش نداره بدین به خودشون (4534272) (alef-11)
 
نصرت
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۴:۰۲:۳۴
با مدیریت نا صحیح آتش زدند به اموال بابک زنجانی از بانک این بخت برگشته تا زمین شهرک غرب و شرکت هواپیمایی قشم (4534858) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.