نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429840
افزایش آلایندهای جوی در روزهای آینده
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: به سبب تداوم پایداری جو، افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت همچنان ادامه خواهد داشت.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۹
احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، افزود: روز شنبه(11 دی ماه) به سبب تداوم پایداری جو، افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت همچنان ادامه خواهد داشت. از بعداز ظهر روز شنبه با گذر موج ضعیف‌تراز میانی جو در بخش‌هایی از غرب، زاگرس مرکزی و به تدریج در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی ابرناکی و از اوایل شب بارش‌های پراکنده‌ای رخ خواهد داد.

وی در ادامه گفت: روز یکشنبه(12 دی ماه) در بخش‌هایی از غرب، زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش‌های پراکنده‌ای رخ خواهد داد که به تدریج با حرکت این موج به سمت شمال شرق بارش‌های پراکنده‌ای نیز در این ناحیه اتفاق می‌افتد.

وظیفه در پایان درباره پیش‌بینی هوای استان تهران طی دو روز آینده گفت: هوای تهران روز شنبه نیمه ابری و غبار آلود از اواخر روز ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای هوای این روز 12 و 8 درجه سانتیگراد خواهد بود. هوای روز یکشنبه، ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و به تدریج کاهش ابر است و بیشترین دمای این روز 14 درجه و کمترین آن 7 درجه پیش‌بینی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوای تهران+طرح ترافیک+طرح زوج و فرد
 
Estonia
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۲۱:۵۲:۵۵
جند میلیون نفرهم تو تهران خفه بشیم باز عده زیادی با ماشین در خیابون پشت ترافیک هستند
خاهشا نگین حمل و نقل عمومی که کل تولید تهران چقدره که حتما میلیونها نفر شبانه روز جابجا بشن!!!!
اکثر مردم کار جدی در خیابونها ندارن بیشتر دور زدن برای خرید و گردشه (4092232) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.