نظر منتشر شده
۹۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 194670
با تنفیذ رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
روحانی رسماً رئیس جمهوری اسلامی ایران شد
بخش داخلی الف، 12 مرداد 92
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۱۷
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در مراسم تنفیذ رئیس جمهور یازدهم حکم ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی،  متن حکم رهبر انقلاب برای وی را قرائت کرد.
 
در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی که عصر امروز شنبه 12 مرداد در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد متن حکم ریاست جمهوری  توسط حجت الاسلام محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در حسینه امام خمینی (ره) و در حضور رهبر فرزانه انقلاب، روسای قوا، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، فرماندهان سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران، نمایندگان مجلس، اعضای دولت نهم و دهم قرائت کرد.
 
متن این حکم به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
با سپاس به درگاه خداوند حکیم و قدیر و درود بر پیامبر گرامی و خاندان مکرمش، آغاز دور تازه یی از زنجیره ی خدمت و مسئولیت سنگین اجرایی در کشور را، به ملت بزرگ ایران تبریک می گویم و در برابر الطاف کریمانه ی الهی که کمک و هدایتش، عزم و توان و کامیابی در ایجاد حماسه یی دیگر را به این ملت بخشید، جبهه ی خشوع و شکر بر زمین می سایم.
 
ملت ایران مفتخر است که مسیر مردمسالاری اسلامی را در دوره های پی در پی با انگیزه و نشاط، پیموده و این درخت سرسبز و ثمربخش را در هر دوره، سرافرازتر و ریشه دارتر کرده است. در این نوبت نیز ملت ایران، با آگاهی و بصیرت، میدان را با حضور مبارک خود مزین ساخت و به دشمنان که برای دلسرد کردن مردم از هیچ تلاش سیاسی و تبلیغاتی فروگذار نکرده بودند، پاسخی قاطع و پرمعنی داد.
 
مشارکت گسترده مردم و برگزیدن منتخب شایسته یی که آزمون بیش از سه دهه خدمت به نظام جمهوری اسلامی را در کارنامه خود نگاشته و از دوران مبارزات انقلابی تا دهه ها پس از پیروزی انقلاب، از سنگر روحانیت، به مقاومت در برابر دشمنان انقلاب پرداخته است، پیامهایی روشن به همه رسانید؛ پیام وفاداری خدشه ناپذیر به انقلاب؛ پیام اعتماد و امید به نظام جمهوری اسلامی؛ پیام اعتماد به روحانیت شجاع و پیشرو؛ و اعتماد به خدمتگزارانی که با همت و ابتکار خود، بر آنند که بر موفقیتها افزوده و از مشکلات بکاهند.
 
آنچه ملت ایران هموراه و اکنون، از حضور انتخاباتیِ پرشور و بی تنش به دست آورده است، تنها نقش آفرینی در مدیریت کشور و برگزیدن و برکشیدن خدمتگزارانی تازه نفس برای دوره یی تازه نیست، بلکه فراتر از آن، نشان دادن پختگی و بلوغ سیاسی یی است که اقتدار ملیِ او را با حکمت و عقلانیت در می آمیزد و او را در افکار عمومی جهان، در رتبه ی والایی از عزت و شکوه می نشاند. آنان که خواسته اند با وسوسه های خود، این دریادلیِ ستایش برانگیز را برآشوبند و مرجعیت صندوقهای رأی و چرخه ی قانونی آن را نفی کنند، هر بار به گونه یی، با سنگر استوار عزم ملی روبرو شده اند.
 
اکنون که رأی قاطع ملت ایران شخصیتی دانشمند، و کار آزموده ی میدانهای گوناگون، و دارای سوابق جهادی متعدد، و مفتخر به حضور در مسئولیتهای دینی و سیاسی را به مدیریت اجرایی کشور، برگزیده است، اینجانب نیز به پیروی از آنان و همراه با تبریک به ایشان، رأی ملت را تنفیذ و جناب حجه الاسلام آقای دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم و از خداوند متعال توفیقات بزرگ ایشان را در این مسئولیت خطیر و با ارزش مسألت مینمایم.
 
بدیهی است که آن رأی و این تنفیذ تا هنگامی است که ایشان به تعهد در پیمودن صراط مستقیمی که تاکنون در پیش داشته اند یعنی راه آرمانهای نظام اسلامی و دفاع از حقوق ملت و ایستادگی در برابر زورگویانو مستکبران پایبند باشند که به کمک الهی چنین خواهد بود، انشاءالله.
 
رئیس جمهور محترم را به استعانت از حضرت احدیت و التزام به پرهیزگاری و خشوع و توسل به خداوند قادر متعال و بهره گیری از ظرفیتهای عظیم و دستاوردها و تجارب متراکم کشور توصیه می کنم و هدایت الهی و حمایت همگانی از ایشان را آرزومندم.
 
والسلام علی جمیع عبدالله الصالحین
سیدعلی خامنه ای
12/مرداد/1392
 
تصویر حکم تنفیذ رهبر انقلاب
 
 
 
با قرائت حکم تنفیذ ریاست جمهوری از سوی حجت الاسلام محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب؛ مسئولیت محمود احمدی نژاد به پایان رسیده و حسن روحانی رسما رئیس جمهوری اسلامی ایران شد.
 
بدین ترتیب روحانی به عنوان هفتمین رئیس جمهور ملت ایران، تمامی مسئولیت های اجرایی کشور را بر عهده گرفت.
 
مراسم تنفیذ ریاست جمهوری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ملت ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 16 با حضور رهبر معظم انقلاب، روسال قوا، مسئولان کشوری و لشکری و سفرای کشورهای خارجی با قرائت قرآن توسط کریم منصوری در حسینیه امام خمینی(ره) آغاز شد.
 
حسن روحانی در 24 خرداد ماه امسال در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موفق به کسب رای اعتماد ملت ایران برای تصدی ریاست قوه مجریه شد.
 
در این مراسم ابتدا مصطفی محمد نجار وزیر کشور دولت دهم و رئیس هیات عالی مرکزی نظارت بر انتخابات گزارشی از روند انتخابات ریاست جمهوری سازدهم ارائه خواهد کرد و سپس حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب حکم تنفیذ ایشان برای ریاست جمهوری حسن روحانی را قرائت کرد.
 
پس از تنفیذ حکم رئیس جمهور منتخب، حجت‌الاسلام روحانی و سپس حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سخنرانی کردند.
 
سران قوا و رئیس جمهور منتخب، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزرای دولت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای نگهبان، مسئولان قوه قضاییه، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور، خانواده‌های معظم شهدا و شهدای هسته‌ای و سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی از جمله مهمانان رهبر معظم انقلاب در برنامه امروز در حسینیه امام خمینی(ره) بودند.
 
این مراسم به صورت زنده از شبکه‌های اول سیمای جمهوری اسلامی ایران، خبر، جام‌جم، پرس‌تی، العالم و رادیو ایران پخش شد.
سخنان رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ
 
کلمات کلیدی : مراسم تنفیذ + دولت یازدهم + حسن روحانی
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۷:۲۱:۳۶
جانم روحانی

جای سید عزیز خالی اسنت (1546824) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۱:۰۴
تبیین نقشه راه دولت یازدهم از سوی رهبر انقلاب در جمع کارگزاران نظام جهت‌دهی به حماسه سیاسی مردم است بدین ترتیب، رئیس‌جمهور منتخب کشور نیز باید کابینه‌ای تشکیل بدهد که اعضای آن بتوانند کارهای بزرگ انجام شده در دولت‌های نهم و دهم را که اهم آنها در جلسه کارگزاران نظام ارائه گردید، تداوم ببخشند. این مهم نیز به انجام نمی‌رسد مگر اینکه افراد کابینه کسانی باشند که از فتنه و حاشیه‌سازی به دور بوده و دغدغه مردم را داشته باشند. (1546993) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۲:۳۰:۴۳
مردم شمارش معکوس برای کاهش دلار به قیمت واقعی زیر 1000 تومان را شروع کرده اند (1547470) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۰۹:۰۷
بهتر است این شمارش معکوس را روی یخ بنویسید (1547727) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۳۰:۵۵
با افتضاحاتی که انجام شده اگر روحانی بتونه همین قیمت فعلی رو حفظ کنه هنر کرده. روحانی برای عمل به وعده هاش و یا حداقل نشان دادن تلاشش برای انجام وعده هایش خیلی خیلی کم وقت دارد شاید در عرض یکی دو ماه وگرنه برگه برنده خود یعنی طرفدارانش رو خیلی زود از دست خواهد داد که امیدوارم اینطور نشود که در اینصورت باید دائما از شعارهایش کوتاه بیاید. (1547756) (alef-10)
 
لاو
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۰:۱۱:۲۴
انگار تو ایران زندگی نمی کنی ها.!!!!!!!!!! (1548179) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۴:۱۹
متأسفانه افرادی به نام اصول‌گرایی به مجلس شورای اسلامی راه یافته‌اند که امروز وقتی تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده دولت آقای احمدی‌نژاد ریاست محترم جمهوری را می‌شنوند آشفته می‌شوند و در نطق‌های قبل از دستور خود اقدام به موضع‌گیری و برخورد کینه‌جویانه می‌کنند. به این تعداد نماینده باید گفت چرا از اول چهره امروز خویش را برای مردم نمایان نساختند تا آنها را بیشتر بشناسیم و رأی ندهیم؟ (1547006) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۶:۱۸
امیدواریم آقای روحانی رئیس‌جمهور منتخب کشورمان اجازه ندهند افراد و گروه‌هایی واژه اعتدال را مصادره به مطلوب کرده و در جهت اغراض شخصی خویش استفاده بکنند. (1547013) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۶:۳۶
چهره و هيبت و نطق بليغ دكتر روحاني تداعي كننده سيد بزرگوار خاتمي عزيز است.امسال گرچه سال 1392 است ولي يادآور سال 1376 است /آغاز اولين ساعات رياست جمهوري جناب آقاي دكتر حسن روحاني بر همگان مبارك باد. (1547014) (alef-13)
 
روح الله
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۶:۰۹
رحیم مشایی ومرتضوی بودن دیگه دو فرد سالم و محبوب !!!چرا باید سیدی که محبوبیتش از حد گذشته در مراسم باشه.سیاست باید همیشه نقطه مقابل احساسات مردم باشه (1547051) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۶:۲۰
آقای روحانی تبعیت از ولایت‌فقیه را رمز موفقیت و پیروزی خود دانستند و ان‌شاءالله موفقیت از این طریق نصیب دولت یازدهم می شود. (1547053) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۰۴:۱۵
تقریبا ۱۰دقیقه آخرو خیلی خوب حرف زد...خیلی خوشم اومد...خدا کمکش کنه (1547076) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۳۳:۰۳
تا8سال دیگه ...جلیلی میتونه رئیس جمهور بعدی باشه...البته اگه بخواهد... (1547168) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۴۵:۴۷
کی حاضره دوران احمدی نژادی رو 2 باره تجربه کنه؟!!! (1547330) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۱۳:۵۵
دوره خوبی بود ، اگر این سال آخر و تحریمها نبود ، اگر اتفاق سال 88 نمی افتاد خیلی مملکت رشد می کرد ، مسکن مهر ، سهمیه بندی بنزین ، طرح شبنم ، یارانه ها ، سهام عدالت ، شکوفایی بورس ، کسب بیشترین مدال طلا در المپیک ، راهیابی به مسابقات جام جهانی فوتبال ، نتایج عالی در کشتی فرنگی ، والیبال ، بسکتبال ، کاش کمی بد اخلاقی نمی کرد ، قصه مجلس و مرتضوی نبود ، قصه مشایی و رحیمی نبود ، قصه تصمیمات سریع و عزل و نصبهای زیاد نبود ، حیف شد ، خیلی حیف شد .. .. (1547734) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۶:۱۶:۵۸
اگر طرح شبنم پیاده نمی شد. با اگر اگر که مملکت اداره نشه (1549118) (alef-10)
 
ابوبکر
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۷:۵۲:۱۸
من که یک خانواده مستضعف هستم افتخارمی کنم به کسی که همش ازاوتقدیرمی شود انصاف داشته باش (1547971) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۳۱:۴۲
انسان عاقل و بالغ یک اشتباه را دوبار تکرار نمیکند (1547758) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۶:۳۰:۳۴
با این حساب یعنی روز از نو روزی از نو! (1549146) (alef-10)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۴۰:۳۰
کسانی که قصد تحقیر اقای خاتمی را دارند بدانند سیدبزرگ با این کوته بینی هایشان بین ملت عزیزتر می شود.. (1547190) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۱۴:۴۷
البته بستگی داره ملت رو چه چیزی تعریف کنی (1547736) (alef-10)
 
دایی سعید
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۴۲:۱۶
زیباترین سخنان را از زبان روحانی شنیدیم که غیر مستقیم به بعضی افراد درسهای خوبی داد.. (1547194) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۵۹:۳۹
اگر منظورت از سید ، خاتمی است که باید گفت ایشان انتخابات و جمهوریت را قبول ندارد پس در این مراسمات هم جایگاهی ندارد.

خاتمی پرشورترین و رقابتی ترین انتخابات کشور را به دلیل رای نیاوردن زیر سوال برد و می خواست دیکتاتوری در کشور حاکم کند. (1547239) (alef-13)
 
درد
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۲۱:۰۱
مهدی جان خیلی از دنیا غافلی سرت را از زیر برف بیار بیرون. (1547744) (alef-10)
 
اسداللهی
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۰:۳۸:۲۶
روحانی عزیز وعده بازگرداندن ارزش پول ملی یادت نره.تحت تاثیربعضی اقتصاددانان وابسته به مراکز قدرت وثروت یادت نره قول دادی ارزش پول ملی رو به سه سال برگردانی.خیلی از رایهایی که به شما داده شد برای همین وعده بود. (1547693) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۶:۵۱:۱۴
شعار ما از این به بعد (با تغییر)

روحانی متشکریم

:دی (1547948) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۷:۲۷:۵۶
گزارش نجار با اين همه جزئيات در شأن جلسه تنفيذ نيست و جاي تأسف داره (1546838) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۶:۴۳
آقای روحانی رئیس‌جمهور منتخب کشورمان از آنجا که اعلام کرده‌اند وامدار هیچ حزب و گروهی نیستند نباید اجازه بدهند افراد مجرم و فتنه‌گر در اطراف ایشان جمع بشوند. (1547016) (alef-13)
 
H-SH
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۳۷:۲۷
سلام دوست عزیز میشه بگی دیگ باید چی میگفت که در شأن این جلسه باشه! اگه همه مراسمات تنفیذ قبلی دیده باشید دقیقا با همین سبک و سیاق گزارشات مطرح میشدن! (1547178) (alef-13)
 
saeed
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۷:۴۷:۵۸
يك شكر كه اين امد و صد شكر كه ان رفت (1546877) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۷:۳۵
از دولت منتخب آقای روحانی درخواست می‌شود نسبت به احیای ارزش‌های اسلامی بویژه امر عفاف و حجاب اهتمام ویژه‌ای بنمایند. (1547020) (alef-13)
 
سحر
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۱:۴۰
صد حیف که این آمد و صد شکر که آن رفت ! (1547033) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۸:۰۸:۵۳
صد شكر كه اين آمد و باز صد شكر كه آن رفت!!! (1547978) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۹:۲۱
اي گفتي
فدات (1547064) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۱۳:۰۹
احمدی نژاد رفت. کی شود که خوی احمدی نژادی که در تک تک ما مردم هست از بین برود. آن روز جشن ملیست (1547279) (alef-13)
 
حبیب
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۰۷:۴۹
راه خیلی سختی در پیش داری روحانی . از خدا میخوایم که کمکت کنه (1546912) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۳:۲۶:۱۵
امیدوارم دکتر روحانی در عمل هم اعتدال و عدم وامداری به احزاب (مثلا کارگزاران) رو نشون بده...
شما که مثبت نمیدی- آره با خود شمام !
یعنی مخالفی با اینکه دکتر روحانی در عمل هم اعتدال رو نشون بده؟!... (1547596) (alef-10)
 
ماهرو
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۰۹:۲۶
کارگزاران که معتدل هستند نکنه باید در عمل سرسپردگیشو به شریعتمداری و کیهان نشون بده تا معتدل باشه؟ شما که حتی کارگزاران رو برنمیتابید پس خدا به داد بقیه برسه (1547730) (alef-10)
 
حامی دکتر روحانی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۱۱:۴۲
سلام.به امید موفقیت روز افزون دکتر حسن روحانی عزیز. (1546923) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۱۵:۱۰
انشااله که موفق باشن (1546927) (alef-13)
 
رضا مهرابی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۱۷:۲۵
جای شیخ خندان خالیست (1546929) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۱۷:۴۵
تفاوت روحانی با احمدی نژاد کاملا مشخص است
واقعا کسانی که سال ۸۴ و ۸۸ از اقای احمدی نژاد حمایت کردند باید خجالت بکشند (1546931) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۳۴:۴۶
باز ملت ما جو گیر شدن..آقا مصطفی تو همین حرف رو درمورد روحانی هم خواهی گفت چون ذاتت اینه!! (1546980) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۷:۲۰
ببخشید
چرا باید خجالت بکشیم؟

خوشم میاد فقط شعار میدید

دوستان سبز باید خجالت بکشند که تحمل نداشتن از طریق قانون اقدام کنند و چون کاندیدای مورد نظرشون رای نیاورد سریع ریختن تو خیابونا که تقلب شده!!!!!! (1547057) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۰۷:۱۳
احمدی نژاد خدمات فراوانی برای این کشور انجام دادند و به نطر من شما باید خجالت بکشی که همچین حرفی میزنی! (1547090) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۹:۴۹
خجالت پيشكش اما لااقل اين قدر مرد باشند كه خودشان حتي اگر لساني هم به اين وجه تمايزهاي آشكار شهادت نميدهند در باطن و وجدان خودشان پي به اين تفاوت ها اگر بردند دست از لجاجت و كام ملت را تلخ كردن بردارند و اگر هم هنوز قادر به تشخيص اين وجه تمايزات و تفاوتهاي واضح نيستند بدانند كه حسابي از قافله عقب مانده اند. احترام به راي و خواست اكثريت ملت و آنهم با بروز و ظهور رياست جمهوري شخصيتي بسان جناب آقاي دكتر روحاني و سابقه و تجربيات جناب ايشان فرصت درجا زدن در افكار خمود و 180 درجه اي متفاوت با خواست ملت از هر فرد علاقه مند به پيشرفت و تعالي كشور و مردم و نظام برآمده از آمال ميليونها نفر ايراني پاكنهاد را ديگر باقي نمي گذارد. (1547122) (alef-13)
 
حجت
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۴۳:۵۸
سلام دوست عزیز بنده افتخار میکنم که به احمدی نژاد84 ، 2بار رأی دادم چون واقعا 4 سال اول سنگ تموم گذاشت! اما سال 88 باید اونایی الآن عرق شرم بریزن که با بهانه تقلب 8ماه این کشور به آتش کشیدن ولی سال 92 فردی تقریبا نزدیک به همان گروه با اختلاف 300هراز رآی بالاتر از نصف رئیس جمهور میشه وما هم با کمال احترام بهشون تبریک گفتیم! ولی اونا الآن چی میخوان بگن!!!!! (1547200) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۲۱:۰۶
مبارک باشه انشالله (1546942) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۲۷:۲۷
امیدوارم این کابوس 8 ساله همینجا تمام شود و ادامه نداشته باشد (1546955) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۹:۴۴
اي گفتي فدات (1547066) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۳۲:۳۹
حالا راحت نفس می کشیم (1546975) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۲:۳۳
خدایا به این سرزمین و به این مردم برکت بده دشمنان ما را عاقل کن دوستان ما را توانا کن نسل پلیدی را از این سرزمین پاک دور گردان آمین (1546995) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۲:۳۴
سخنان روحانی امروز نسبت به جلسه مطبوعاتی خیلی بیشتر به دل نشست. (1546996) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۳:۲۳
مرتضوی اونجا چیکار میکنه؟مگه مجرم نیست؟ (1547001) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۳:۳۶
احسنت به سخنرانی آقای روحانی _ حمایت همه جانبه ازدولت جدید میتواند راهگشای حل مشکلات باشد . (1547002) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۴:۲۲
اميدوارم اين رئيس جمهوري كه تا پايان قرن با وي خواهيم بود ، روز آخر نيز همان قدر سربلند باشد كه امروز بود (1547007) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۵:۵۱
مبارکه انشاا... به امید ارزانی و زندگی ایده ال برای ایرانیان در ایران و سراسر دنیا. دوستت داریم روحانی (1547011) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۶:۵۳
خدایا شکرت. بعد 4 سال یه ذره امیدوار شدم . جای آقای خاتمی هم خالی بود. خدا کنه از دو طرفم کوتاه بیان اتحاد از اینم بیشتر بشه تو کشور. (1547017) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۷:۴۴
به نظرم روحانی خیلی خوب صحبت کرد . (1547021) (alef-13)
 
آیــــدین
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۸:۴۲
خوشحالم رئیس جمهوری سرکار آمد که ادبیات گفتاریش دیگر آزاردهنده نخواهد بود.متین , منطقی و شمرده حرف خواهد زد .لحن صحبت هایش باعث نخواهد شد احساس فریفتگی و به تمسخر گرفتگی داشته باشیم (1547022) (alef-13)
 
مرادی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۰:۲۰
جای یک نفر اون بالا خالی بود (1547029) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۱:۳۱
واقعا آقای مرتضوی به مردم ونظام بیشتر خدمت کرده یا آقای خاتمی که دعوت

نشده بود؟!!!!!! (1547032) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۳:۲۱
ای کاش مسئولین به گذر زمان فکر میکردند که چه به سرعت می گذرد...
انگار همین دیروز بود که احمدی نژاد جای روحانی بود و فردا فردی دیگر جای روحانی... (1547040) (alef-13)
 
anzali
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۵۷:۱۴
فرارسیدن اولین عید این هفته که اتمام کار دولت دهم میباشد را به همه ملت ایران تبریک و تهنیت عرض مینمایم . در پناه خدا سلامت و پیروز و بهروز باشید . (1547056) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۰۱:۱۰
احمدی بای بای ... (1547070) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۰۴:۵۲
بگذاریم شایستگان به ملت خدمت کنند و سینه ها از کینه ها پاک شود. بگذاریم که آشتی جای قهر و دوستی جای دشمنی بنشیند. بگذاریم که اسلام با چهره رحمانی اش و ایران با چهره عقلانی اش و انقلاب با چهره رحمانی و نظام با چهره عاطفی اش همچنان حماسه بیافریند (1547078) (alef-13)
 
املاک داریوش
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۰۵:۳۶
باسلام برهموطنان ومخاطبان عزیز

بوی عشق امد -بوی سلامتی وبوی زندگی

برای دکتر روحانی عزیز ارزوی توفیق وسربلندی کشورمان خواستاریم (1547083) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۰:۲۰
امیدوارم آقای شریعت مداری به صحبت های رهبری دقت کرده باشند و اینقدر سنگ اندازی نکنند (1547098) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۳:۲۸
خوش امدی . برای رییس جمهور محترم جناب اقای روحانی ارزوی سلامتی و موفقیت و توفیق در امور را از خداوند منان خواستارم. به میمنت و مبارکی و خجستگی (1547105) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۴:۴۳
باورم نمیشه احمدی نژادرفته باشه (1547108) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۷:۴۳
دقيقا فراموش نكن انچه بر پيشينيان رفته است. (1547113) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۸:۲۱
سلام بر امید - درود بر تدبیر و عقلانیت

بدرود یکدنگی و لجبازی (1547116) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۸:۴۶
خدا را شکر که فتنه گرا نبودن (1547117) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۸:۲۲:۳۵
چرا یکی از اصلیهاش بود.دکتر محمود احمدی نژاد (1548003) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۳۰:۱۲
افسوس که جای سید مظلوم و سلطان قلب های 70میلیون ایرانی واقعا خالی بود. (1547160) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۲:۳۹:۵۶
لطفا از طرف خودتان نظر بدید جمع نبندین (1547484) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۳۳:۳۷
آقا یکی تو جمعیت با کت فیلی رنگ بود شبیه سعید مرتضوی! جای محمد خاتمی خالی! (1547169) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۳۹:۴۶
واقعا متاسفم
اقای مرتضوی با اون رای که دادگاه به حکم قتل جوانان ایرانی داد لکه ننگی برای کشور شد
اقای رحیم مشایی که پایه های اسلام را با تفکراتش ( توی یه کشور اسلامی)به لرزه دراورد صدای همه مجتهدین و خود رهبر بزرگ انقلاب رو به واکنش وادار کرد تو مراسم حضور داشتند
اما اقای خاتمی به خاطر تهمت هایی این اقایان که معلوم نیست درست بود یا نه تو مراسم نبود (1547187) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۴۳:۰۷
صداوسیما شاهکار کردها آخرش... (1547197) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۴۴:۴۴
چه حالی میده تنفس در هوای آزادی (1547203) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۴۷:۴۱
به امید روزهای بهتر (1547208) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۵۳:۵۵
زنده باددکترروحانی بامتن سخنرانی دلنشینش که برجان نشست هماهنگ باشعارهای انتخاباتی والتیامی برروح وجسم اسیب دیده از8سال دروغ وریاخداوندتوفیقتان دهد (1547222) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۵۸:۵۸
خدا رو شکر مرد شعار و امارهای دروغ رفت (1547235) (alef-13)
 
حنا
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۰۶:۱۵
الحمدلله بالاخره تموم شد (1547257) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۰۷:۱۵
همه نهادها چه انتخابی و چه انتسابی باید به پیام تغییر مردم احترام گذاشته و در مقابل خواست مردم نایستند وگرنه از نظر مردم یعنی صاحبان مملکت مطرود خواهند شد . (1547259) (alef-13)
 
بهزاد
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۰۷:۳۷
اووف. بالاخره رفت؟ ما را به سخت جانی خود این گمان نبود! (1547261) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۰۸:۱۱
وای چقدر همه چیز قشنگ شده شکر خدا (1547263) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۴۹:۴۹
الهی دولتت پاینده باشد دل وجان عشق ایران زنده باشد
الهی مردمان سرزمینت هماره دعاگوی توباشد به غیر ان به لطف ایزدی همه دنیا هوادار تو باشد
الهی اسمان سرزمینت بدون گرد و خاک و الایه باشد زمین ان پر از سبزه شکوفه خنده باشد
الا ای شیخ خوش طینت الهی کابینه ات یکرنگ یکدل کاری باشد (1547336) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۰:۵۱:۳۱
هر اتفاقي بيفته روحاني بهترين گزينه ي حاضر بود.....
مباركش باشه..... (1547338) (alef-13)
 
سمانه
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۳:۰۴:۰۹
مبارك مردم باشه ان شاالله
صلوات معطر محمدي براي پيروزي دولت اقاي روحاني بفرستين
خداوند پشت وپناهش (1547542) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۰:۰۸:۱۳
دوستان سعی کنید در مورد هر انسانی منصفانه قضاوت کنید انگونه که دوست دارید در موردکوچکترین امور در خصوص خودتان خداپسندانه ،منصفانه وبدرستی قضاوت کنند همه افراد نکات قوت وضعفی دارند باید همه را با هم ببینیم حال این فرد احمدی نژادباشه یا روحانی یا کس دیگه بالاخره طوری قضاوت نکنیم که پیش وجدانمان شرمنده باشیم حداقل با وجدانمان روراست باشیم (1547646) (alef-10)
 
ادریس
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۱۶:۵۷
مگه احمدی نژاد نکات قوتی هم داشت؟ (1547739) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۳:۰۷:۴۷
نکات مثیت داشت ولی انقدر خرابکاری کرد که به چشم نیامدند. (1547855) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۰:۵۶:۵۰
واقعا جایی که سعید مرتضوری باشه، جای خاتمی عزیز نیست! (1547715) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۲:۱۸:۲۸
خیلی خوشحالم هرچی میخاد بد کارکنه اما لااقل وقتی تلوییزن روشن میکنم
نماینده مردم ما باادب هست وو متین وبلده سخنرانی کنه و دیگران رو مسخره و خورای نیست

خداروشکر
بیاید همه کمک کنیم وضع بهتر بشه (1547813) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۰:۰۲:۴۳
جناب روحاني عزيز ، من به عنوان يه هنرمند به انتخاب وزير ارشاد چشم دوختم
لطفا ما رو سر خورده نكنين (1548151) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۲:۴۰:۳۶
نكند گرانيهاى دوباره اغاز شود همينطور كه از ديروز در همه چيز مشاهده شده (1548537) (alef-10)
 
فریدون خائیز
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۶:۴۳
خیر آن است که واقع میشود. ممکن است ما خیر را ببینیم و یا نبینیم.هرچه به ما میرسد از خودمان است و از کسی خورده نگیریم. یقین داشته باشیم که خداوند در سنت هایش تغییر ایجاد نمیکند. خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمدهد مگر آن قوم در نفوسش تغیر ایجاد کند. هر قومی یقینا شایسه امر و نهی کنندگان است. امروز همه باور داریم که برنده اصلی انتخابات ریاست جمهوری نظام و همه مردم هستند .صداقت شجاعت میخواهد . وکسی که شجاعت نداشته باشد اگر خود را صادق هم بداند یقینا تا ان جائی حق میگوید که منافعش تامین شود . بیشتر خود را میفریبد غافل از انکه خداوند به سر و علن او اگاه است.پس بیشتر دعوا های ما برای خدا نیست حتی اکر در ظاهر صادق باشیم. تفرقه سپاه شر و همدلی و وحدت سپاه خیر است.فرصت ها ابر بهاری است که اگر درست استفاده نشود . از دست میرود.جناب اقای روحانی زئیس جمهور همه ملت است خواه مومن خواه مسلم خواه ......... افتاب باشیم که به همه می تابد. باران باشیم که برای همه می بارد .در ارامش مجال مباحث صحیح و عقلی و علمی ایجاد می شود و تهمت و افترا زدن این مجال گرفته میشود وکسی بخود جرات نمدهد نظرا ت و اندیشه تازه ارائه دهد .از ترس تهمت و افترا .لذا توصیه این حقیر این است همه با تمتم تفاوت هائی که داریم هم عهد شویم که مصالح عمومی را به مصالح خصوصی ترجیح دهیم و با هر بضاعتی که داریم به خودمان کمک کنیم و از نظام و رئیس جمهور محترم حمایت کرده و توقعات خود را منطبق با واقیت ها انتخاب کنیم.دوستی میگفت جمع کار های مثبت و منفی هر کس مقدار ثابتی است.اگر کار مثبت زیاد باشد از کار منفی کم میشود و هرچه کار مثبت کم باشد کار های منفی زیاد میشود پس خو و دیگران را به کار مثبت مشغول کنیم.با عرض تبریک به همه هموطنان در همه عالم. (1549100) (alef-10)