نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456273
سخنگوی دولت: در سال 95 کسری بودجه نداشتیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰
محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت گفت: سال گذشته دولت با کسری بودجه مواجه نشد و منابع بودجه از طریق درآمدهای نفتی، مالیاتی، حقوق گمرگی و واگذاری دارایی های مالی و اوراق محقق شد.

به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در دیدار نوروزی با مدیران استان در رشت با اعلام این مطلب بیان داشت: دولت در حالی سال گذشته را بدون کسری به پایان برد که عده ای در ابتدای سال، پیش بینی می کردند که کسری داشته باشیم.

وی ادامه داد: در سال ٩٥ ، 400 هزار میلیارد ریال بودجه عمرانی در کشور توزیع شد که 30 هزار میلیارد ریال بیشتر از پیش بینی ابتدای سال بود.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: با هر محدودیتی که بود، دولت توانست یارانه ها را بموقع به حساب مردم واریز کند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه دولت در بخش درآمدهای مالیاتی نیز به خوبی عمل ﻛﺮﺩ و با دریافت 840 هزار میلیارد ریال مالیات، 40 هزار میلیارد ریال بیشتر از پیش بینی ابتدای سال عمل شد.

نوبخت همچنین گیلان را از لحاظ مدیریتی جزو استان های با طراز بالای کشور ذکر و اضافه کرد: استاندار گیلان از استانداران موفق در دولت است و بخوبی سیاست های دولت تدبیر و امید را در استان اجرا می کند.

با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بودجه سال 95 کل کشور از حیث منابع بالغ بر 9 میلیون و 785 هزار و 529 میلیارد و 974 میلیون ریال و از حیث مصارف بالغ بر 9 میلیون و 785 هزار و 529 میلیارد و 974 میلیون ریال بوده است.
 
کلمات کلیدی : دولت یازدهم + محمدباقر نوبخت + کسرس بودجه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۶:۵۱:۵۴
پس چرا حقوق معلمان حق التدریس را ندادید. آنها شب عید شرمنده خانواده شدند. (4215197) (alef-13)
 
قمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۰۱:۴۷:۳۵
وقتی دولت بدهی خود را به بانک ها و پیمانکاران و اوراق مشارکت سالهای قبل و غیره نپردازد خب معلوم است کسری ندارد
تازه اقای نو بخت باید حقوق و عیدی اخر سال رو هم نمیداد
تا دولت مازاد هم بیاورد (4215595) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.