توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 393859
جاده مرگ در بهشهر سه قربانی گرفت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۵
جاده مرگ در بهشهر ظهر نود و یکمین روز از تابستان در تصادفی سه قربانی گرفت و باردیگر خانواده‌های ساکن در روستاهای محور بهشهر - بندرامیرآباد را عزادار کرد.

به گزارش خبرآنلاین، این تصادف که بین یک دستگاه پراید و نیسان روی داده سه سرنشین پراید در جا جان باختند. این در حالی است که این تصادف در جاده بهشهر به زاغمرز ،عبور دوم زینوند از مسیر بندر امیرآباد به بهشهر روی داده است.

گزارش اولیه از این حادثه حاکی است که قربانیان این تصادف هر سه نفر از ساکنان روستای «یکه‌توت» بوده‌اند.

این مسیر زادگاه نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، علی شاعری است.

جاده مرگ بهشهر مسیری است که از این شهر به بندرامیرآباد می‌رود و عموما تصادفات به شکل رخ به رخ روی می‌داده‌است. از سال ۱۳۹۰ تا کنون به دفعات شاهد تصادفات مختلفی اعم از تصادف خودرو با عابر و خودرو با خودرو در این مسیر بوده‌ایم و مشخص نیست برای کاهش تلفات این مسیر چه باید کرد.

با این وضع در برخی موارد اهالی روستاها حتی با بستن مسیر اعتراض خود رابه ناایمن بودن این مسیر اعلام کرده‌اند.

در حالی ظهر امروز نیز یک دستگاه خودروی نیسان با یک دستگاه پراید شاخ به شاخ شدند که راننده و دو سرنشین پراید جا درجا فوت شدند. سه متوفی از روستاهای یکه توت. نمک چال و یعقوب لنگه بودند.

این جاده‌ مسیری است که برای دسترسی محلی و کشاورزی ۴۰سال قبل درست شد و امروز با توجه به رشد جمعیت استفاده ترانزیتی توریستی و صنعتی از آن مي شود.

علاوه بر بندرامیرآباد، این جاده منتهی به مقاصد توریستی و صنعتی نظیر میانکاله و کشتی‌سازی ایران‌صدرا و همین‌طور شرکت حفاری شمال نیروگاه شهید سلیمی و دو فاز شهرک صنعتی بهشهر و ۸ روستا و یک شهر شریان است .
 
کلمات کلیدی : شبکه امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.