نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404991
نجات زنی که زیر خودرو کشیده شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
در یک حادثه رانندگی در مشهد زن حادثه دیده تا مسافتی طولانی به دنبال خودروکشیده شد.

به گزارش تابناک، معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت : خودروی پژو پارس با 2عابر پیاده برخورد کرد و یکی از عابران را تا مسافتی طولانی به دنبال خود کشاند.
 
مهدی رضایی شامگاه پنجشنبه در تشریح جزئیات این خبر افزود : این سانحه رانندگی مقارن ساعت 17و 49 دقیقه پنج‌شنبه رخ داد و خودروی پژوپارس هنگام حرکت از میدان نمایشگاه به سمت میثاق با 2عابر پیاده که 2زن جوان بودند، برخورد کرد.وی ادامه داد : یکی از این عابران به خیابان پرتاب شد و پس از آن با خودروی پراید برخورد کرد و به شدت مجروح شد.او افزود: بانوی دیگر نیز زیر این خودرو گیر کرده بود و راننده بی خبر از این ماجرا به سرعت از محل متواری شده بود. رضایی گفت : پس از طی کردن مسافت طولانی و رسیدن به حوالی میدان امام علی(ع) خودروهای دیگر راننده را متوجه این اتفاق کردند و خودرو متوقف شد.

معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت : این بانوی جوان که به شدت دچار مصدومیت و جراحت شده بود توسط ماموران آتش نشانی از زیر خودرو رهاسازی و برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس شد.

سوی دیگر با حضور پلیس در محل، راننده بازداشت و در تحقیقات مدعی شد که متوجه گیر کردن زن جوان زیر ماشینش نشده است. او گفت: با دوستم در خیابان‌ها می‌گشتیم و صدای ضبط ماشین زیاد بود که ناگهان 2زن را مقابل ماشین دیدم و پیش از اینکه موفق به توقف شوم، با آنها تصادف کردم.

پس از آن ترسیده بودم و وقتی دیدم چند نفر به طرفم می‌آیند، تصمیم به فرار گرفتم. آنها به‌دنبال ما بودند و چون صدای ضبط زیاد بود، صدای جیغ و فریاد زنی که زیر ماشین گیر کرده بود را نشنیدم. من تصور می‌‌کردم که شاهدان قصد دستگیری مرا دارند و برای همین فرار کردم. اصلا خبر نداشتم که فردی زیر ماشین گیر کرده است. هم زمان با اظهارات این مرد، آتش‌نشانان موفق شدند زنی را که زیر پژو گیر کرده بود نجات دهند.

او زنده بود اما دچار جراحات شدیدی شده بود. به گفته آتشپاد سوم رضایی، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد، زن جوان برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس و به بیمارستان منتقل شد.
 
کلمات کلیدی : تصادف+سانحه رانندگی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۱۱:۰۴:۰۳
خدا رحم کرده فاصله میدان نمایشگاه تا میدان امام علی حدود ۴ کیلومتر
راننده خاطی باید در دادگاه صالحه به جرم اقذام به قتل عمد تحت پیگرد قرارگیرد. (3982288) (alef-11)
 
مازنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۱۱:۵۷:۴۰
دروغ میگه ، یه کیسه نایلونی زیر ماشین میافته ادم متوجه میشه ، باید مردم یه کتک مفصل همونجا به این راننده بی رحم میزدن وسر و گردنشو می شکوندن تا کمی از درد ورنج اون زن بیچاره رو میچشید. (3982352) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۱۲:۳۶:۰۰
4 کیلومتر مصدوم رو روی آسفالت کشونده غمش هم نیست. (3982413) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.