توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377398
از شایعه تا واقعیت آتش‌سوزی مجدد پتروشیمی بوعلی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
طی ساعات گذشته اخباری مبنی بر آتش سوزی مجدد واحد پارازایلین پتروشیمی ماهشهر منتشر شده که آمار مصدومان این حادثه را تا ۹ نفر به سبب آتش سوزی،تعمیرات و جوشکاری اعلام کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سیامک شهنی رییس مجتمع پتروشیمی بوعلی در پی انتشار اخباری مبنی بر آتش سوزی مجدد در پتروشیمی بوعلی سینا ، این خبر را به طور کامل تکذیب کرد و گفت: ماده هیدروکربوری که داخل خط(LINE) پارازایلین قراردادشته بر روی کمر و دست دو تن از پرسنل ریخته شده است.

وی تاکید کرد: این کارگران برای شست و شو به درمانگاه منتقل شده و خوشبختانه حال آنها خوب است.

وی همچنین در خصوص برخی اخبار مبنی بر ایست قلبی محمدرضا صاحب نسب، مدیرعامل پتروشیمی بوعلی اظهار داشت:کسالت ناشی از کار زیاد برای آماده سازی واحد آسیب دیده سبب بی حالی مدیرعامل شده بود که به درمانگاه پتروشیمی منتقل شده و علائمی از ایست قلبی ندارد.

گفتنی است طی ساعات گذشته اخباری مبنی بر آتش سوزی مجدد واحد پارازایلین پتروشیمی ماهشهر منتشر شده که آمار مصدومان این حادثه را تا ۹ نفر به سبب آتش سوزی،تعمیرات و جوشکاری اعلام کرده است.
 
کلمات کلیدی : پتروشیمی بوعلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.