توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419094
شرکت آلمانی دیگر به عربستان و ترکیه سلاح نمی‌فروشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۸
خبرگزاری آلمان با استناد به گزارش‌های شرکت تسلیحاتی مهم "هکلر و کخ" آلمان اعلام کرد که این شرکت در آینده دیگر هیچ معامله تسلیحاتی را با برخی کشورهای خارج از حوزه نفوذ ناتو از جمله ترکیه و عربستان انجام نخواهد داد.

به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه "دویچه ویرتشافتز ناخریشتن"، شرکت تسلیحاتی مهم "هکلر و کخ" آلمان در آینده دیگر هیچ گونه معامله تسلیحاتی را با کشورهای خارج از حوزه نفوذ ناتو انجام نمی دهد.


خبرگزاری آلمان به نقل از گزارش‌های این شرکت مهم تسلیحاتی آلمانی نوشت: ما از این پس تنها به کشورهای سبز که دموکراتیک بوده و فاسد نیستند و همچنین عضو ناتو یا شریک آن هستند سلاح عرضه می کنیم.

به این ترتیب کشورهایی مانند عربستان سعودی، مکزیک، برزیل، هند و ترکیه در آینده در لیست کشورهای صادرات این شرکت مهم تسلیحاتی آلمان نخواهند بود.

با این حال شرکت هکلر و کخ همچنان در انتظار دریافت مجوز صادرات تسلیحات در دوازده مورد از معاملات تسلیحاتی با این کشورهاست.

بر اساس اعلان محافل این شرکت تسلیحاتی مهم آلمان، این تغییر استراتژی تنها مربوط به قراردهای جدید بوده و سفارش ها و قرارداهای قبلی باید انجام شود.
 
کلمات کلیدی : فروش سلاح+عربستان+ترکیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.