توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459199
پاسخ سخنگوی شورای نگهبان به دو سوال «امنیت انتخابات» و «پیش بینی رسانه ای»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴
کدخدایی گفت: در صورت حضور کاندیداهای بیشتر هم، مصمم هستیم تا ظرف مدت زمانی مقرر شده، نتایج بررسی صلاحیت ها را اعلام کنیم.

به گزارش میزان، برخی از رسانه ها از حضور پرتعداد داوطلبان ریاست جمهوری در انتخابات آتی خبر دادند، خبرنگار میزان از سخنگوی شورای نگهبان پرسید: در صورت محقق شدن این پیش بینی آیا زمان بررسی صلاحیت داوطلبان توسط شورای نگهبان طولانی تر می شود؟

عباسعلی کدخدایی در پاسخ به این سوال گفت: شورای نگهبان براساس وظیفه قانونی اش موظف است در صورت افزایش داوطلبان، صلاحیت آنها را در «جلسات فوق العاده» و «وقت فوق العاده» بررسی کند.

وی علاوه بر این افزود: در صورت حضور کاندیداهای بیشتر هم، مصمم هستیم تا ظرف مدت زمانی مقرر شده، نتایج بررسی صلاحیت ها را اعلام کنیم. 

کدخدایی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه آیا سیستم الکترونیکی انتخابات امنیت لازم را دارد یا خیر؟ اظهار کرد:  صحبت های لازم درباره امنیت آن {سیستم الکترونیکی انتخابات} از سوی وزارت کشور انجام شده است و خود وزیر کشور هم این موضوع را تائید کرده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: تنها انتخابات شوراها به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
 
 
کلمات کلیدی : کدخدایی+شورای نگهبان + انتخابات الکترونیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.