توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408997
نمایندگان خانه ملت فتنه‌گران و حامیان آنها را ناامید کنند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۸
نمایندگان خانه ملت باید در این وادی انزجار و برائت خود را به صورت عملی از جریان‌های حامی فتنه که شیفته استکبار و به دنبال راه دادن آنها به وطن بودند، نشان دهند.

به گزارش فارس، رئیس جمهور با درخواست استعفای وزیران آموزش‌و‌پرورش، ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان موافقت کرد و سه تن را برای جایگزینی آنها به مجلس معرفی کرد.

در آستانه استیضاح فانی، وزیر آموزش و پرورش از سوی مجلس شورای اسلامی این تغییرات مشکوک انجام شد و این خود مسأله‌ای است که باید رئیس جمهور آن را توضیح دهد و از سوی دیگر نمایندگان خانه ملت بحث اختلاس از صندوق فرهنگیان را فراموش نکنند و بیش از پیش پیگیر آن باشند.
علاوه بر این تخلف، معرفی فخر‌الدین دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برای این عرصه که خود در سال 88 به عنوان جریان حامی فتنه و در زمره کسانی قرار داشت که به نوعی با اقدامات خود به دنبال براندازی نظام بودند، از اشتباهات غیر قابل جبران است.

اکنون نمایندگان مجلس که با رأی مردم بر روی کرسی‌های نظام مقدس اسلامی نشسته‌اند تا مبادا این نظام دچار تزلزل شود، باید نسبت به این قضیه مهم حساس باشند و خود را در مقابل آن مسؤول بدانند.

نمایندگان خانه ملت باید در این وادی، انزجار و برائت خود را به صورت عملی از جریان‌های حامی فتنه که شیفته استکبار و به دنبال راه دادن آنها به وطن بودند، نشان دهند و از طرفی مردم از مورد اطمینان خود(نمایندگان مجلس) انتظار برخورد قاطعانه و انقلابی را دارند.

بدون تردید نمایندگان مجلس باید به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش که عوامل فتنه 88 به شمار می‌رود، پاسخ دندان‌شکنی بدهند و دست رد به سینه آن بزنند.

علاوه بر اینکه نمایندگان مجلس موظف هستند به وظیفه اعتقادی و انقلابی خود عمل کنند، رئیس جمهور نیز موضع خود در قبال جریان مزدور فتنه و حامیان آن را به مجامع عمومی اعلام کند.

یک کلام «نه» از سوی نمایندگان خانه ملت، می‌تواند تمام نقشه و اتاق فکر دشمنان داخلی و خارجی را برهم زند و آنها را ناامید کند و دست ردی محکم بر دهان یاوه‌گویان باشد.

گفتنی است که دشمنان به دنبال این هستند که افراد خود را در نقاط مهم و حساس کشور بگمارند و این نقشه را در قالب « پروژه نفوذ» دنبال می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : ترمیم کابینه+دولت روحانی+جنتی+فانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.