نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397567
توطئه دختر۲۷ ساله برای خراب‌کردن زندگی دوستش
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
دختر جوان برای رسیدن به شوهر دوستش ،یک سناریوی سیاه مجازی اجرا کرد .

به گزارش خبر جنوب، چندی پیش زن جوانی به نام «لیلا» با مراجعه به پلیس فتای شهر آبادان از انتشار عکسهای خصوصی اش در شبکه های مجازی پرده برداشت و گفت : فرد ناشناسی با گذاشتن کامنتهای دروغین باعث بیآبرویی ام شده و مرا به عنوان یک زن خیابانی در شهر معرفی کرده است.

لیلا در حالی که اشک میریخت افزود: وقتی ماجرای پخش شدن عکس هایم را با همسرم در میان گذاشتم او به جای کمک مرا از خانه بیرون کرده و می خواهد از من جدا شود.

بدین ترتیب تیمی از کارشناسان پلیس فتا به دستور سرهنگ محسن تقی زاده فرمانده انتظامی شهر آبادان برای دستگیری عامل انتشار این عکسهای خصوصی در فضای مجازی وارد عمل شدند.

در ادامه ماموران با تحقیقات فنی در کمتر از ۴ ساعت موفق به شناسایی دختر جوانی به نام «الهام» شدند که وی پس از دستگیری وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت، لب به سخن باز کرد.

دختر ۲۷ ساله به ماموران گفت: مدتی است که با خانواده لیلا آشنا شدم و در رفت و آمدهایی که به خانه آنها داشتم به شوهر لیلا علاقه مند شدم و بدون اینکه کسی از این علاقه با اطلاع باشد، سناریویی را طراحی کردم تا بتوانم باعث جدایی لیلا از شوهرش شوم و سپس با نشان دادن ابراز علاقه ام با همسر دوستم ازدواج کنم.

وی افزود: یک روز که گوشی «لیلا» دستم بود عکسهایش را به گوشی خودم انتقال دادم و با ساختن یک صفحه اجتماعی اقدام به انتشار عکس های لیلا با کامنت های دروغ کردم و از این طریق توانستم باعث بدنام کردن لیلا بشوم و وقتی دیدم همسرش قصد جدایی از او را دارد احساس میکردم که نقشه ام به پایان رسیده است اما پلیس مرا شناسایی کرد.

دختر جوان به دستور بازپرس پرونده به زندان منتقل شد و تحقیقات دراین پرونده ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : فضای مجازی+جرم+پلیس فتا
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۱۱:۲۴:۱۲
وجدان هم خوب چیزیه والا ! (3957522) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۱۱:۴۲:۲۹
چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسی . اگه بجای اون زن بودم از شوهره جدا میشدم به جای بررسی سریع برخورد کرد (3957545) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۱۱:۵۱:۳۱
خوبه اسمش دوسته (3957554) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۱۸:۳۳:۲۵
بگم این شوهر به درد نمیخوره. آدم دهن بین به درد نمیخوره. (3958129) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.