توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495766
سردار غیب پرور: قیم انقلاب و مردم نیستیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رسالت بسیج صیانت از انقلاب اسلامی و تجلی آن درمردمی کردن انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا، سردار غلامحسین غیب پرور که در مراسم معارفه معاون فرهنگی سازمان بسیج و مسئول تعلیم و تربیت و مسئول بسیج هنرمندان سخن می‌گفت، با اشاره به نقش مردم در پیروزی انقلاب افزود : انقلاب اسلامی به برکت اسلام و رهبری ولایت و حضور معنا دار مردم پیروز شد و رمز تداوم آن نیز حضور مردم در صحنه های مختلف خواهد بود .

وی با اشاره به مقاطعی از تاریخ گفت : در برخی از مقاطع رهبری الهی وجود داشته و  آموزه های اسلامی هم بوده است، اما به خاطر عدم همراهی مردم حکومت دینی شکل نگرفته است .

رئیس سازمان بسیج افزود : قطعاً اگر حضور مردم در قیام های الهی در طول تاریخ وجود داشت ما شاهد حوادث تلخ تاریخی در شهادت رهبران الهی نبودیم.

وی  با تاکید بر اتکا به مردم در حل مشکلات جامعه گفت: دشمن به نقش بی بدیل مردم در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی پی برده است و به همین خاطر است که بیشترین تلاش خود را برای تعییر باورهای مردم و سبک زندگی آنها قرار داده است .

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج  افزود : برای اینکه مشکلات اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه حل شود چاره ای جز این نخواهد بود که مردم را در این صحنه ها مشارکت دهیم و مطمئن باشیم که با حضور مردم مسائل و معضلات جامعه حل خواهد شد .

وی در ادامه گفت: ما قیّم انقلاب و مردم نیستیم بلکه جزئی از مردم هستیم که قرار است با کمک مردم و تبعیت از ولی فقیه، انقلاب را پر شتاب تر از گذشته پیش ببریم .

غیب پرور با تاکید بر اینکه پیام انقلاب بازگشت به ارزش های الهی است گفت: دشمن به تجربه دریافته است که تا وقتی دین در جامعه حاکم است او نمی‌تواند آسیبی به نظام اسلامی بزند و به همین خاطر است که تلاش می کند به هر نحوی دین را تضعیف نماید .

وی مقابله  با این ترفند دشمن را از جمله وظایف بسیج برشمرد و گفت: بسیج باید مملو از ارزش های الهی و روحیه شجاعت و بصیرت بالا و فهم انقلابی باشد تا انقلاب اسلامی به مسیر پر شتاب خود ادامه دهد.

رئیس سازمان بسیج در ادمه با اشاره به اینکه کار تشکیلاتی نیازمند آسیب شناسی مستمر است گفت: تجدید نظر در روش ها و تغیر سنگر مدیران در روند کاری بسیج طبیعی است و در این جلسه نیز چند نفر از مدیران که از سنگری به سنگر دیگر منتقل می شوند تکریم و معارفه می شوند .
 
کلمات کلیدی : سردار غیب پرور + سپاه + بسیج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.