نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402164
هدیه 100‌ میلیاردی رهبر برای مردم بجنورد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۳
در سفر چند روز اخیر نماینده دفتر رهبری به خراسان شمالی قول اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر هم به مردم بجنورد داده شد.

به نوشته خراسان: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در این آیین از سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان، به عنوان نقطه عطفی برای پیشرفت مادی و معنوی استان یاد کرد و گفت: ملت ما در این روز جان تازه ای پیدا کردند و نشاط و غیرت دینی شان چند برابر شد.

آیت ا... «یعقوبی» با اشاره به این که با وجود گذشت 4 سال هنوز حلاوت و شیرینی و اشتیاق مردم در آن روز احساس می شود، تصریح کرد: امروز گرد هم آمدیم تا بار دیگر تجدید پیمان کنیم و بگوییم ما فرزندان غدیریم و در مسیر دفاع از حریم و حرم محکم تر و استوارتر ایستاده ایم.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان شمالی نیز در این مراسم عنوان کرد: با وجود این که 530 میلیارد تومان تعهدات مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان بود تاکنون 830 میلیارد تومان پرداخت و 40 درصد پروژه ها انجام شده است.

«ایرانی» گفت: در سفر مقام معظم رهبری، 200 مصوبه شامل هزار و 600 پروژه در استان اجرایی شده است.

وی با اشاره به سفر چند روز اخیر نماینده دفتر رهبری به خراسان شمالی، افزود: در این سفر، قول اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر هم به مردم بجنورد داده شد که با این تفاسیر 930 میلیارد تومان اعتبار سفر رهبری است که در شهرها و روستاهای مناطق محروم و در بخش های مختلف از جمله بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان هزینه شد.
 
 
کلمات کلیدی : رهبری + بودجه + هدیه + خراسان شمالی
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۴ ۱۰:۴۴:۴۲
خد ا رهبر ما را حفظ نماید (3973216) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.