نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453069
تفاوت‌ نرم‌افزار سازمان تاکسیرانی با اسنپ و تپسی در چیست؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران تاکید کرد: رانندگان تاکسی پایتخت برای خدمت رسانی به شهروندان در روزهای پایانی سال در آماده باش کامل قرار دارند.

ایسنا نوشت: میثم مظفر با بیان مطلب فوق و با بیان اینکه نرم افزار موبایلی تاکسیرانی در رقابت با سایر نرم افزارهای موبایلی در ایام نوروز وارد بازار می‌شود، گفت: در آستانه رونمایی نیز نام تجاری آن به صورت رسمی اعلام می شود.

وی با تاکید بر اینکه تنها تاکسی های شهر تهران مجاز به فعالیت در این نرم افزار موبایلی خواهند بود، تصریح کرد: این نرم افزار، اولین مجموعه مجاز و دارای استانداردهای لازم جابه جایی مسافر از مراجع قانونی است.همچنین تمام رانندگان مجاز تاییدیه های جسمی و روانی را از شرکت شهر سالم شهرداری تهران دریافت می کنند.

بنابراعلام سایت شهرنوشت، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران خاطرنشان کرد: تفاوت نرم افزار ارائه شده توسط تاکسیرانی پایتخت با نرم افزارهای مشابه در این است که مسافرین تاکسی‌ها تحت پوشش بیمه سرنشین خواهند بود.

 
 
کلمات کلیدی : سازمان تاکسیرانی + اسنپ + تپسی
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۷:۱۱:۲۶
واااای چه تفاوت مهمی!!!!یعنی واقعا آقای مظفر ادعا میکنه آقایان محترم راننده تاکسی با قیمت های اسنپ و تپسی مسافر جابجا خواهند کرد؟؟!!!از هزار درخواست یکیش رو قبول نخواهند کرد. من مرده شما زنده. با این پول ها اینا راضی میشن مگه؟؟ (4197836) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.