توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443763
ویسی: اگر سوءتفاهم نبود برنمی‌گشتم/ داشتند شیطنت می‌کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۲
عبدالله ویسی گفت که ماجرای استعفایش از سرمربیگری سپاهان، سوءتفاهم بوده است.

سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی گفت: ما برای بازی‌های حساس آینده بچه‌ها را توجیه کرده‌ایم و در جریان هستند که بازی‌های بسیار سختی داریم. تلاش می‌کنیم که با بازی خوب سه امتیاز بازی خانگی را بگیریم. ما بازی‌های گذشته را فراموش کرده‌ایم و به دنبال این هستیم تا بهترین راندمان کاری را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره استعفایش گفت: من به خاطر خودم استعفا ندادم. نمی‌خواستم به خاطر خودم این کار را انجام دهم، چون تعهداتی داشتم نسبت به باشگاه و به خاطر اصول مربیگری این کار را انجام دادم. مقصران این استعفا 50-50 نقش داشتند، چون در مورد جذب بازیکن موردنظر به من اطلاع ندادند. متأسفانه در این بین افرادی در حال شیطنت بودند. اگر سوءتفاهم نبود، ده‌ها میلیارد هم می‌دادند برنمی‌گشتم، اما چون 50 درصد مقصر من بودم برگشتم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره جایگاه سپاهان در جدول گفت: بازی‌ها هرچه به آخر فصل برسد سخت‌تر می‌شود. جایگاه ما اصلاً مهم نیست. صبا با آن وضعیت در اصفهان سپاهان را شکست داد، تمام تمرکز ما روی سه امتیازهاست و با تمام وجود فردا بازی می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : عبدالله ویسی +سپاهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.