نظر منتشر شده
۳۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471069
دروغ های تکراری
امیر محمدی، ۲۱ اردیبهشت ۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۱

آقای روحانی از چند روز قبل لحن خود را تغییر داده است. همه بر این باورند که تغییر تاکتیک برای پیروزی در انتخابات ناشی از ترس و نگرانی است که بر آقای روحانی و تیم اش مستولی شده است.

به ایشان گفته اند اگر با همین دست فرمان بخواهید در رقابتها باشید قافیه را باخته اید. این نسخه کهنه از آرشیو اصلاح طلبان افراطی خارج و به دست روحانی داده شده است.

 روحانی امروز حرف هایی را می زند که اصلاح طلبان افراطی در سال ۷۶ برای زمین زدن ناطق نوری زدند. روحانی حرف هایی را می زند که در سال ۸۴ در رقابت احمدی نژاد – هاشمی بیان شد.

دروغ هایی که هیچ مرجع و واقعیت بیرونی ندارد. در آن سال ها گفتند اگر احمدی نژاد بیاید قبرستان ها را هم زنانه مردانه می کنند.

همان تاکتیک با اندکی تغییرات امروز به دوگانه جنگ و صلح، خفقان و آزادی – و... رسیده است.

ظاهرا آقای روحانی که نمی‌تواند از عملکرد ۴ ساله خود نانی (رایی) به کف آرد، امروز بر آن است تا به عصای پوسیده موسوی و کروبی تکیه کند، از حصر و غیر قانونی بودن آن سخن می گوید و دلش برای ربنای شجریان تنگ می‌شود.

خوب آقای روحانی عزیز شما که رئیس جمهور هستید و سوگند یاد کرده اید وفادار به قانون اساسی باشید چرا ۴ سال است درباره حصر سکوت کرده اید.

آیاشما با چند دهه سابقه  کار امنیتی در کشور و امروز به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورا عالی امنیت ملی  از سازو کارها ی تصمیم گیری در کشور مطلع نیستید ؟ آیا شورای امنیت ملی در همین ایام  که شما ریاست آن را دارید هیچ تصمیمی برای برخی نامزدها نگرفته و ابلاغ نکرده است؟

مردم می پرسند  رییس جمهوری که نتواند یک مسأله‌ ای مانند حصر را حل کند آیا  می تواند از گرفتاری های بزرگ مردم گره‌گشایی کند؟

آقای روحانی بداند کسانی که امروز به او مشاوره می دهند همان کسانی هستند که در سال ۷۶ اعلام کردند با آمدن و انتخاب ناطق نوری جریان طالبان در ایران رشد پیدا می کند.

این جریان همان مجموعه ای است که" توهم پیروزی قطعی" را در ذهن میر حسین موسوی در سال ۸۸ نشاند و اجازه نداد آنان تسلیم رای مردم شوند و با تند کردن فضا آن همه خسارت در فتنه ۸۸ به کشور وارد شد.

آقای روحانی که به جای کلید تدبیر وامید امروز بر روی رقبای خود شمشیر کشیده است بداند مسئول عواقب ناشی از رفتار ها و شعار های افراطی است که خود آغاز گر آن بوده است .
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۲:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۹:۵۸:۳۲
می دانید چرا هی می گویند دولت قبل چون نمی توانند هم رضایت مردم را داشته باشند هم رضایت سرمایه دارها و نجومی بگیران پس به یک بهانه لازم است و چه بهانه ای بهتر از دولت قبل اما جرات ندارند با دولت قبل مناظره کنند (4339076) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۹:۵۸:۵۰
این قالیباف و رییسی بودن که اول با نشان دادن افراطی فقر مردم و سیاه نمایی آبروی نظام را بردند بهتره منصف باشیم (4339078) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۹:۵۹:۱۵
مساله ما فقط حقوقهای نجومی نیست رانتهای نجومی از ان مهمتر است و باید جلوی ان گرفته شود (4339080) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۰۲:۱۸
از اقایان می خواهم با مردم صادق باشند بهتر است تنظیم شکاف طبقاتی بوسیله مالیات ثروتمندان و کمک به فقرا انجام شود در عوض یاررانه نقدی مساوی برای همه داشته باشیم چون حذف سه دهک از یارانه نقدی یعنی حذف 24 میلیون نفر که مخالفت اجتماعی عظیمی برای اجرای طرحهای هدفمند کردن یارانه ها و بهینه سازی انرژی پدید می اورد (4339098) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۰۳:۴۶
به همین شب نیمه شعبان قسم که من دوره پیش به دکتر روحانی رای دادم و پشیمان هم نیستم چون در شرایط چهارسال پیش و باتوجه به وعده هایی که دکتر روحانی داد اگر هنوز هم برگردیم به چهارسال پیش به دکتر روحانی رای میدم ولی این دوره هرگز این کار را نخواهم کرد و رای من قالیبافه...آقای روحانی وعده های بزرگ و بسیار خوبی داد ولی به اکثرش عمل نکرد ومتاسفانه جدیدا هم اصل وعده هارو تکذیب میکنه..متاسفانه سیاست کنترل تورم آنقدر فرسایشی شد وشورش درآمد که اقتصاد کشور بوسیله سیاستهای غلط انقباضی تیم اقتصادی دولت منجمد شده و معلوم نیست چه موقع یخش وابره..در فرهنگ وهنر هم اتفاق خاصی نیفتاد..سیاستهای مالیاتی دولت هم چه در این چهارسال و چه با پیگیری طرحهایی مثل طرح باران(دستگاههای فروش)نشون میدن در آینده هم فشار اصلی روی قشر متوسط و عموم مردم خواهد بود که خبر خوبی نیست.مسکن در انجماد کامل و تولید نیز حال و روز خوشی ندارد.از آن بدتر اینکه دولت حتی در همین ایام انتخابات هم هیچ طرح یا برنامه ای که وجود داشته باشه تا وضعیت اقتصادی را عوض کند ارائه نمیدهد وبه حرفهای کلی بسنده میکند و طرحهای رقبا را هم که ادعا دارند میتوانند وضعیت را عوض کنند تخطئه و غیرعملی میداند که خودش بشدت یاس آور است. (4339103) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۲۹:۳۰
متاسفم از اینکه از ریس جمهور چنین عملی میبینم (4339186) (alef-13)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۲۹:۵۷
در شان یک ریس جمهور نیست (4339188) (alef-13)
 
فرید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۳۱:۱۷
با روحانی تا 1396 (4339190) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۰۱:۱۱:۵۶
با روحانی تا 1400 (4339854) (alef-13)
 
شهروند.....
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۳۷:۰۷
با سلام در این سایت الف در دولت تدبیر بارها جوانان مشکلات هود را بازگو کردنئد در اخراج کارگران در تورم با شیب کم در حقوق های نجومی در بیکاری در بساری از مشکلات که مردم دیدند و بر اساس وظیفه به دولت تدبیر تذکر دادندشاهد این مدعا سایت الف است به احترام به ملت فارع از جناح سیاسی به احترام به خبرنگار احترام به بخشداری که از کمبود امکانات بهداشتی اعتراض کرد چه کاری دولت تدبیر اانجام داد توهین و دعای بروید به جهنم چشمهای باید شسته حتی جناب توکلی در نامه ای به جناب رروحانی متذکر شد از قطار اعتدال خارج شدید جناب رضایی به جناب روحانی گفتند از مسیر اعتدال خارج شدید حال جه کسی باید چشمهای خود را بشوید ؟تا دیر نشد دولت تدبیر با شهامت اشتابعات هود را قبول کند و شکست تلخ نه از مردم را باور کند و جناح خود را تفویت کند اعتدال دیدن واقعیت ها است نه افراطی شدند و برای کسب جند رایی از اعتدال خارج شدند اعتدال هدمت به کارگران و جوانان عزیز است و احترام به همه جناخ خای موجود چون آنها ایرانی هستند ودارایب حق رایی برای خودشان و جان کلام نسخه افراطی و جناح بازی و پدر سالاری و حفوق نجومی باطل شده است و مردم از حف رایی خود استفاده می کنند (4339200) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۴۸:۱۴
شما مگر در جلساتی که ایشان به آن اشاره میکنند تشریف داشتید
که این تهمت زشت درغگویی را به شخص دوم مملکت میزنید.
اگر همچین تهمتی را به یک کس دیگری زده بودی الان سرنوشتت معلوم نبود.
تنها به قاضی نرو. دیگر رقبا میتوانند در مناظره این ادعاها را جواب
بدهند. کاسه از آش داغتر. (4339219) (alef-13)
 
France
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۲:۵۹:۵۵
از کجا میدونید ایشون حضور نداشته؟ بعدش هم خبر این مسائل معمولا پخش میشه در بین مسئولان که چه شخصی در چه جلسه ای چه گفته. (4339517) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۰:۴۹:۰۵
وضعیت کشور در سال 92 با تورم بالای چهل درصد، تحریم های چندگانه اقتصادیريا، بی ثباتی ارزش پول ملی و وضعیت بسیار نامنسب صنایع نفتی و غیر نفتی و وضعیت سال 96 با تورم تک رقمی، تحریم های رفع شده و ثبات ارزش پول ملی و بازیابی سهم ایران در بازار نفتی و غیر نفتی مشهود است. تلاش برای نادیده گرفتن گذشته به معنی تکرار اشتباهات و خطاهای گذشته است. کشور نیازمند ثبات اقتصادی و اجتماعی بوده و دولت در تحقق آن موفق بوده است. (4339221) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۱:۰۵:۳۹
"... چرا ۴ سال است درباره حصر سکوت کرده اید..."

آقای الف - لطفا برای یک لحظه وانمود نکنید که شما خواهان رفع حصر هستید !
فقط می خواهید به طرفداران روحانی القا کنید که به وعده هایش عمل نکرده.

ضمنا اعتراض شما به روحانی ، به این معناست که حصر را غیر قانونی می دانید ! آیا واقعا چنین است ...؟؟؟؟ (4339256) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۱:۰۶:۳۷
آخه، ربنای شجریان می گذارد در آستانه افطار حالت دعا به انسان دست بدهد؟؟!!! اگر شجریان اعتقادی به ربنا داشت با گوگوش و زن های هرزه شبکه بهایی من و تو عکس یادگاری نمی انداخت.
واقعا نام بردن از چنین آدمی ، توسط کسی که لباس روحانیت به تن دارد بازی کردن با اعتقادات دینی ده ها میلیونی ایرانی است،
گوگوش چه مناسبتی با ربنا دارد؟؟؟!!!!!
حسن روحانی چه مناسبتی با طرفدارن گوگوش دارد؟؟!!!!

واقعا شرم آور است ، یا این آقا لباسش را از تنش در آورد برود با هم تیپ های و همنشین های گوگوش بنشیند، یا اگر روحانی است و حرمت برای این لباس قائل است، از لباس مقدس روحانیت برای معاشرین با گوگوش هزینه نکند !!!!

آقای روحانی از کجا به کجا رسیده ای؟؟؟ !!!!!!
چه انحطاط خطرناکی !!!!! (4339260) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۳:۱۵:۱۰
با شرمندگی تمام پاسخ شما هموطن من : خیلی بی ادب تشریف دارید و فکر کردید با دستاویز قرار دادن دین و مقدسات می توانید هر تعبیر و تفسیر ناشایسته ی را چاشنی باصطلاح کامنت تان نمایید و با این اهمال آشکار دست اندرکاران سایت وزین الف این مطالب کینه توزانه تان را به خورد مخاطبان الف بدهید و توهین های تان هم بی پاسخ بمانند!!! زهی خیال باطل! (4339581) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۱:۳۲:۰۸
دروغهاي سه برابر کردن يارانه ها در جناح شما و نيز دروغ محرز افزابش 26 درصد رشد اقتصادي وبگذريم از تهمت قاچاقچي به دختر وزير آموش و پرورش از جانب دوستان شها و ... کجاي دلم بگذارم؟ (4339317) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۱:۳۵:۵۸
با آزادشدن كريابو وموزوي و ثبت ربناي شجريان از اين پس:
پس با اين كار (ثبت ملي شدن ربناي شجريان) ديگر هيچ گرسنه اي دركشور شب را به صبح نخواهدگذراند!!! ديگر هيچ بيكاري دراين كشورنداريم !!! ديگر پارتي بازي رشوه خواري دركشور ريشه كن خواهدشد!!! ديگر هيچ پدرو مادري درد بيكاري فرزندانش را احساس نخواهد كرد!!! ديگر هيچ بينوايي به خاطر نداشتن پول ناراحت درمان دردش نخواهدبود!!!هيچ بي خانماني دردبي خانماني را احساس نخواهدكرد!!!!!!!!!!اصلاديگرهيچ كس هيچ مشكلي نخواهد داشت و همه چيز گل و بلبل خواهدشد (4339327) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۱:۴۷:۵۰
روحاني تنهاست و مظلوم...جاي خالي آيت الله هاشمي بيش از هر زمان ديگه اي محسوس ه حضور ايشون يك دلگرمي مضاعف براي روحاني و هوادارانشون بود..با اين تنهايي و مظلوميت روحاني نبايد وي رو تنها گذاشت با يك رأي قاطع دوباره ايشان رو رييس جمهور خواهيم كرد..علي بركت الله (4339351) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۱:۵۳:۱۲
((آقای روحانی که به جای کلید تدبیر وامید امروز بر روی رقبای خود شمشیر کشیده است )) آقای نویسنده واقعا که حیا را قورت داده وشرم را قی کرده اید این آقایان قالیباف و رییسی هستند که نه تنها بر روی روحانی قداره کشیده اند بلکه بر روی چهره 38 ساله نظام اسلامی تیغ کشیدند (4339366) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۲:۰۵:۵۵
فردي سالها در راس قوه قضائيه بوده حالا پس از ٣٨ سال ميگه اگر رييس جمهور شوم با فساد مبارزه مي كنيم باور كنيد اگر اين حرف را به هر كسي بگي ميگه می مونه چی یگه (4339384) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۲:۲۵:۲۳
مردم رییس جمهوری اشرافی و دروغگو، و ساختار شکن ، با دکترای تقلبی و و سرقت علمی نمی خواهند. (4339417) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۲:۳۷:۰۲
نویسنده محترم پاسخ ادعای شما مبنی بر دروغ های تکراری که ظاهرا از سوی شما به جناب آقای دکتر روحانی نسبت داده شده است! این است که ایکاش و باز هم ایکاش که در همان انتخابات سال 1384 به جای نامزدهای اصلاح طلبان(لااقل یه جای آقایان دکتر معین و مهندس مهر علیزاده) نامزدی بسان همین جناب آقای دکتر روحانی معرفی می گردیدند تا شاید آن تاریخ هولناک 8 سال سالهای 1384 الی 1392 به منصه ظهور نمی رسید! و لذا اصولا چه بسا نیازی نمی بود که در تاریخ کنونی(سال 1396) جناب آقای دکتر روحانی و یا نامزد دیگری بسان ایشان از تمام وجود و اعتبار و حیثیت خودشان برای حفظ کیان نظام مفدس جمهوری اسلامی و آمال و آرزوهای برگرفته از انقلاب اسلامی ایران این چنین مایه بگذارند و چه بسا خودزنی کنند. لطفا آرامش خودتان را حفظ کنید و از تعابیری استفاده نکنید که خدای ناکرده باعث به هم خوردن آرامش روحی و روانی بخش اعظمی از مردم کشورتان گردد و شاید خویشتنداری تان فقط به اندازه کمتر از 2 هفته کفایت نماید تا با ملاحظه آرای این اکثریت هموطنان تان به خوبی پی به اشتباه و این قضاوت غیرمنصفانه تان ببرید. والله اعلم. (4339451) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۳:۱۱:۳۷
هرچی در مورد روحانی و دارو دستش فکر میکنم درصد تخلفات و نمره های منفیش بیشتر هست و این اواخر هم داره نمره های مثبتشو زیر سوال میبره , پشیمونم از اینکه سال ۹۲ بهشون رای دادم

کلید تدبیر , رفع حصر , وام خود اشتغالی , وام ازدواج , قرارداد های محرمانه , وزرای کهن سال و ثرتمند , دروغ های مکرر , وعده ۱۰۰ روزه , تکذیب پشت تکذیب , تعریف احمقانگی در دادن وعده ۱۰۰ روزه , تکرار وعده ۱۰۰ روزه مجدد , بی حرمتی به شهدا و مدافعین حرم , بی حرمتی به شهدای هسته ایی , التماس به مردم برای انصراف از یارانه , داستان قطار و مردم بیمه شده , حقوق های نجومی , رانت خواری های مکرر , ضربه به اتحاد مردم برای خرید خودرو , بی احترامی به منتقدین , برچسب زنی به مخالفین , بجهنم , بی شناسنامه , بی سواد و ... , افزایش قیمتت انرژی ( برق و آب و گاز ) بصورت مخفیانه , عدم رایگان شدن قبض برق ادر اهواز , لغو یکجا همه تحریم ها , تاکید میکنم لغو تمامی تحریم ها نه تعلیق , برجام را خدا آورد , برجام را مگه ما آوریدیم , سیب و گلابی , امحا سیب زمینی , سبد غذایی خانواده , قطع یارانه افراد , بی احترامی به خبرنگار , ارتباط با رمال (‌زن برادر) , برادر پروری , مسائل مشکوک خانوادگی , اخراج کارگران و تعدیل نیرو , تعطیلی کارخانه ها , افتتاح پروژه های قدیمی , افتتاح پروژه های انجام نشده , افتتاح هیچ , تعلیق مسکن مهر , اگه گذاشتم یه روز بمونی , بیشعور , تز دکترا تقلبی و شرم آور , دختر وزیر , رابطه آب و هوا به برجام , تسویه خانه آب خوزستان , تا وقتی هستم آب زاینده روز بسته نمی شود , آزاد سازی نرخ بلیط هواپیما , صدور مجوز های بانکی کاسپین , تقدیر از ب ز در زمان نیاز , تخریب ب ز در زمان حال , همکاری در پروژه های کلاهبرداری پدیده , ترویج اشرافی گری و داستان های اخیر


زمان انتخابات که میشه با کلمات و جملات تحریک کننده جونها رو سعی میکنه جذب کنه ( دیوار کشی , اعدام , زندان , جنگ , کنسرت و ... ) , یاد یه بابایی می افتم که میگفت مگه مشکل جوانان ما مدل مو اوناس ؟

انشا الله اگه نظر بنده رو خوندید و احساس ناراحتی کردید , از این بابت خوشحال باشید چون هنوز وجدان دارید , ولی اگر از مطالبی که تو این ۴ سال بنده تو ذهنم دارم ناراحت نشدید , نگران خودتون و وجدانتون باشید (4339567) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۳:۲۹:۵۲
با همه ی کاستی هایی که هست بازم روحانی بهتر از بقیه هست.

رای من و خانوادم همه به روحانیه (4339616) (alef-13)
 
هوشيار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۰۰:۰۵:۰۳
الف شورش رو در آوردي!!
چه طوري اين تيتر كذايي رو زدي؟؟؟
چرا اينقدر بي اخلاق هستيد؟؟؟؟
آقاي توكلي كه از اين هم سايت داره به روحاني درس اخلاق ميده!!!؟؟ (4339704) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۰۰:۱۰:۱۳
شاید جوابی ندارند برای حرفهای روحانی. نه واقعا تیتر زدید دروغ تکراری. اما نگفتید کدام حرفش و نگفتید که از کجا می گویید که دروغ است. (4339720) (alef-13)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۰۰:۵۵:۲۱
الف داری افراط میکنی. قبلا سایت شما رو زیاد دنبال میکردم ولی الان نه. چون دارید فقط به نفع اصولگراها و تخریب روحانی مطلب مینویسین. اگه میخواین مخاطبتونو از دست ندید بیطرفانه مطلب بنویسین. میدونم که نشون نمیدین. خود دانید..... (4339824) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۰۱:۱۲:۰۰
زنده باد مخالف من وزنده باد روحانی (4339855) (alef-13)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۰۱:۴۰:۰۰
رای همه روحانی هس٬ واقعا تورمو کنترل کرده٬ شما نگاه کنید تمامی لوازم خانگی چه برقی و چه غیر برقی چهار ساله قیمتش تغییر نکرده٬ یادمه چهار سال قبل وقتی میرفتی سوپری قیمت مواد لبنی هر روز گرانتر شده بود٬ از همه مهمتر آرامشی که در کشور ما حاکمه هیچ جانیس٬ قبلا با تموم دنیا قهر بودیم ٬ مثل این میمونه تو یه محله ساکن باشی همه همسایه ها باهات قهر باشن ٬ واقعا زجر آوره (4339909) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.