نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444384
سفر زائر اولی ها به مشهد مقدس با قطار رجا
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
شرکت حمل و نقل ریلی رجا، در راستای مسوولیت اجتماعی خود برای 132 نفر از هموطنانی که برای اولین بار به زیارت امام رضا (ع) مشرف می‌شوند، تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است.

به گزارش فارس، روابط عمومی رجا با اعلام این خبر افزود: این اقدام خیرخواهانه با همکاری رجا، آستان قدس رضوی و جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، گروه مذکور در تاریخ 22 بهمن ماه – مصادف با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی- با قطار 6 تخته شرکت رجا به مشهد مقدس سفر کرده و در تاریخ 25 بهمن ماه با همان قطار به تهران مراجعت می‌کنند.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا در راستای تسهیل سفر این گروه برای زیارت بارگاه حضرت ثامن الحجج (ع) برای نخستین بار، تخفیفات ویژه ای را در بهای بلیت قطارهایشان اعمال کرده است.

ارائه تسهیلات بلیت قطار برای زوج های‌ دانشجو، مددجویان مراکز بازپروری و مراکز آموزشی از دیگر اقدامات شرکت رجا در راستای مسئولیت اجتماعی و بازاریابی خیرخواهانه است.
 
کلمات کلیدی : زائر اولی ها ، مشهد مقدس ، قطار رجا
 
مبهوت-نگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۹:۰۰:۱۰
زیارت-اولی ها ، نه زائر اولی ها !!!!! ؛ (4159272) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.